Людина року – поштовичка

Наприкінці березня у Роздільній Одеської області у районному Палаці культури відбулося чудове свято, присвячене шанованим жінкам району. Серед них була і заступник начальника Поштамту-ЦПЗ № 1 Лариса Антонівна Онищенко (до недавнього часу начальник ЦОПС м.Роздільна), яка була визнана переможницею в номінації «Транспорт і з`язок». Те, що перевагу віддали їй, свідчить як про особисті заслуги Лариси Антонівни, так і про позитивний імідж державного підприємства – пошти.

 

Колеги відзначають її високу працелюбність, сумлінність, життєву енергію.

 

Вона зізнається: “Навіть повірити не могла, що колись думала: от попрацюю на пошті, а там щось краще знайду”. Однак пошта настирливо не хотіла неї відпускати. І це закономірно, оскільки працьовиті, сумлінні, тямущі люди поштовій службі завжди були потрібні. А цих якостей у Лариси Антонівни не віднімеш.

 

– Сьогодні, через 25 років моїй службі пошті, – говорить Л.А.Онищенко, – можу з впевненістю сказати, що не помилилася з вибором професії.

 

Вона закінчила технікум, Одеську Національну академію зв`язку. Лариса Антонівна докладала і докладає зараз чимало зусиль, аби її земляки отримували якісні поштові послуги. Вона прагне допомогти тим колегам, хто хоче підвищити кваліфікацію. Важливо й те, що вона зуміла створити в колективі доброзичливу атмосферу. А ще колеги відзначають її відкритість кожному доброму починанню. Вона легко сприймає все нове, з її участю впроваджуються сучасні послуги. Її старанність не залишилась поза увагою. Л.А.Онищенко була нагороджена «Відзнакою» Генеральної Дирекції Укрпошти.

 

Коли Ларисі Антонівні вручали диплом переможця районного рейтингу, вона була трохи здивована, оскільки не вважає себе якоюсь особливою людиною.

 

– Я для людей працюю, стараюся… Хоча й буває сильна втома – але робота залишається улюбленою.

 

Колектив Одеської дирекції вітає колегу з нагородою. Бажаємо Ларисі Антонівні невичерпного оптимізму й нових творчих здійснень!