Маленька волинянка стала переможцем листопада у конкурсі «Мій рідний дім Україна»

??????????????

В рамках проведення конкурсу найкращого дитячого малюнка «Мій рідний дім Україна», УДППЗ «Укрпошта» разом із дитячим журналом «Малюк Котя» щомісяця протягом 2015 року нагороджували обдарованих дітей України.

 

Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта» завжди пишається розумними, талановитими дітками з Волині та їх яскравими здібностями. Як результат – у листопаді за рішенням журі, переможцем стала мешканка міста Нововолинськ – 8-річна Вікторія Лойко з своєю роботою «А у нашому селі веселенькі діти».

 

Особисто вручити подарунок Вікторії до Нововолинська завітали керівник Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Гавришків та заступник директора Волинської дирекції Укрпошти Олена Демчук.

 
??????????????

За свою чудову роботу маленька художниця отримала Диплом переможця листопада місяця, набори погашених поштових марок «Юний філателіст»: «Флора/фауна», «Спорт», «Історія», «Архітектура», «Світ дитинства» та комплекти журналів «Малюк Котя» за 2015 рік.

 

«Створюючи подібні конкурси для дітей, ми – дорослі, даємо надію малятам на впевненість у те, що мрії збуваються. Саме тому їхні картини випромінюють стільки світла і тепла, а серця горять любов’ю до усього світу. Подібні змагання зацікавлюють дітей до нового для них захоплення – колекціонування філателії – одного з найпопулярніших у світі хобі» – зазначив Олег Маріанович.

 

Олена Олексіївна додала, що маленькі діти у віці 3-9 років (вік учасників конкурсу – авт.) використовують малюнки як інструмент самовираження та самопізнання, а також як демонстрацію своєї точки зору на навколишній світ.

 
??????????????

Справді, коли діти беруться до малювання, а особливо, якщо в подальшому воно стане захопленням усього життя, потрібно не нав’язувати їм своєї точки зору чи техніки малювання. Аби художня творчість дітей розвивалась, батькам необхідно дати їм можливість самостійно «розправити свої натхненні крила». Вільні від правил, вони зможуть навчитись малювати за допомогою внутрішніх відчуттів і виражати свою унікальність.

 

До відділення поштового зв’язку переможниця-Вікторія прийшла разом із татом та своєю вчителькою-наставницею у художній школі Аллою Навродською. Вона розповіла, що Вікторія дуже здібна дівчинка та сподівається, що її малюнок, який визнали кращим, обов’язково прикрашатиме українські поштовім марки, конверти чи картки.

 

Раділа за Вікторію і заступник директора Нововолинської школи Мистецтв Еліна Подзізей. Подякувавши організаторам конкурсу пані Еліна зауважила: «Ми дуже радіємо, що наша учениця отримала таке почесне звання дитячого художнього конкурсу. А ще продовжуючи ідею розвитку філателістичного хобі, нам видалася дуже цікавою ідея створення гуртка «Юні філателісти».

 

Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта» щиро вітає переможця листопада місяця Вікторію і висловлює подяку організаторам та усім нашим маленьким волинянам, які брали участь у конкурсі дитячого малюнка «Мій рідний дім Україна».