Мальовничі пейзажі літніх Карпат

DSC_0473

Коли мова йде про вибір маршруту екскурсії для спільного відпочинку працівників Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта», кожен замислюється над тим, куди б відправитися, щоб отримати максимум задоволення від поїздки.

 

Цього року одноголосно вирішили відпочивати в горах, адже це прекрасна можливість відчути енергію стихій і наповниться неймовірним духом природи. У Карпатах в літню пору року можна насолодитися красою стрімких галасливих гірських річок та водоспадів, оздоровитися в термальних водах, вдихнути аромат місцевих трав і відпочити в прохолоді дерев.

 

Саме тут з’єдналася культура, самобутність українського народу і неймовірна краса природи, яка заворожує та вражає. Неможливо не закохатися в ці гори, які змушують думати про вічне і мріяти.

 
????????????????????????????????????

Організована Профспілковою організацією Волинської дирекції Укрпошти та цікаво складена маршрутна програма екскурсії головою профспілок Валентиною Андріюк зібрала для подорожі близько сотні поштовиків області.

 

Волинські туристи оздоровилися купаючись у термальних водах, що в Береговому. Містечко прославилося унікальними лікувальними водами високої мінералізації. Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Ще одне відоме в Україні місце з унікальними солоними озерами, де поштовики відновлювали сили і насолоджувалися чарівною природою Закарпаття – Солотвино, що розташоване на березі річки Тиса і знаходиться на межі кордонів України та Румунії.

 

Цікавою була екскурсія про історію сім’ї Шенборнів, які на Закарпатті знайшли другу батьківщину і створили шедевр – замок-палац «Берегвар». Розташований замок серед мальовничого парку з озером, що має форму серця на берегах якого граф Шенборн освідчувався в коханні своїй дружині. Поруч в буковому лісі знаходиться джерело молодості і краси, в якому щоранку вмивалась молода графиня.

 

Це були незабутні вихідні! Спільний відпочинок працівників Волинської дирекції Укрпошти згуртував: разом готували шашлики, запашну уху і пригощали один одного.

 

Літні Карпати – це ковток свіжого повітря, прохолодні та бурхливі річки, пишні ліси та ароматна хвоя, те, для чого варто змінювати барви буденного життя.