Мама – найдорожча в світі людина!

SL372831 SL372837 SL372838 SL372839 SL372851

Мама – єдина в світі людина, чиє життя до останнього подиху присвячене дітям. І байдуже, скільки нам років, – поки живі наші батьки, – ми діти. Мамі небайдужий кожен наш крок, важливий кожен вчинок. Материнське серце переживає наші злети і падіння гостріше, ніж свої власні. Допоки ми любимо і бережемо своїх матерів – все буде добре: і вдома, і в Україні.

 

В багатьох країнах світу відзначається День матері, щоправда, не одночасно: Україна, Данія, Німеччина, Естонія, Італія, США, Японія святкує у другу неділю травня; Швеція, Франція – в останню неділю квітня, Білорусія – в жовтні, Росія – в листопаді, Сербія, Португалія – у грудні. При цьому, в День матері, на відміну від 8 Березня, вшановують не всіх представниць прекрасної статі, а саме матерів.

 

Свято Матері в нашій країні відзначається з 1929 року. Після 1939 року воно було заборонене. Але відроджується Україна, і разом з нею відроджуються ті свята, які дорогі кожній людині, всьому народу. Материнство – найвище щастя для жінки, тому з 1990 року День Матері повернувся в Україну, і цього року святкування припало на 8 травня.

 

Не залишились осторонь вшанування поштовиків-матерів обласна профспілкова організація та адміністрація Луганської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Організовані та проведені заходи, які мали за мету виховання почуття вдячності, любові та шани до матерів: акція «Відправ листа для мами», привітання та фінансова підтримка багатодітних родин, вручення грамот тощо.

 

В Луганській дирекції УДППЗ «Укрпошта» працюють мами з 27 багатодітних сімей. На фінальний захід, «Свято Матері» в приміщенні Луганської дирекції, були запрошені почесні гості, унікальні в своєму роді: листоноша ВПЗ Кремінна-5 Бойко Ірина Миколаївна, мати 6 дітей, Мати-героїня; начальник ВПЗ Попасна-2 Величко Ірина Олександрівна, мати 4 дітей, та єдина в Лугаській дирекції мати трійні – Чудакова Олена Борисівна, оператор ЦІТ Луганської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Почесним гостям вручені грамоти, квіти, одноразову грошову допомогу.

 

Теплі, проникливі слова, що лунали з уст дітей співробітників, залучених до свята, на адресу своїх (і не тільки) матусь, музичний супровід, ігри та конкурси, розмова з Господом, таємне бажання, відправлене в небо з повітряною кулькою, квіти, подарунки, грамоти, медалі, солодощі, листівки – цілий калейдоскоп позитивних вражень залишився у присутніх по завершенню свята.

 

Маємо надію, що такі заходи сприяють формуванню надважливих особистісних компетенцій, згуртуванню професійного колективу, і навіть психологічній реабілітації співробітників, змушених працювати в дуже непростих умовах зони АТО.