Загальна інформація

Миколаївська дирекція Українського Державного Підприємства Поштового Зв’язку “Укрпошта” – це важливий господарський механізм країни, діяльність якого забезпечують понад 2 тисячі 674 працівника (з них 1091 – листоноші).

Діюча мережа об’єктів поштового зв’язку Миколаївської дирекції складається з 7 центрів поштового зв’язку, до складу яких входить 14 цехів обслуговування споживачів, 340 об’єктів поштового зв’язку, в тому числі: 80 міських, 223 сільських, 3 сезонних, 34 пересувні відділення поштового зв’язку, а також Цех перевезення пошти.

Безпосередня доставка пошти здійснюється до 336 тис. абонентських поштових скриньок та в кожну домівку в сільській місцевості. Одним об’єктом поштового зв’язку в середньому обслуговується територія, розміром 38 кв. км, зокрема: у містах – 3 кв. км; у селах – 51 кв. км. Одне поштове відділення надає послуги майже 3 тисячам осіб, з них у містах – понад 8 тисячам людей, у селах – понад 1 тисячі.

Доставка поштових відправлень в Україні забезпечується власним автомобільним транспортом. Для перевезення пошти та друкованих видань діє 91 автомобільний маршрут. Парк транспортних засобів, задіяних у перевезенні, становить складає 68 автомобілів, їхній річний пробіг становить близько 3 млн км. Миколаївська дирекція «Укрпошти» надає більше 50 видів послуг та забезпечує розвиток державного інформаційного простору у 922 населених пунктах Миколаївської області.

Керівництво


Директор

вакансія
особистий прийом громадян
перший четвер місяця з 14:00 до 19:00 год.
тел. (0512) 21-91-62


——————————————————————————–

Заступник директора філіалу з розвитку мережі
(в.о. директора)
Богданов Андрій Глібович
особистий прийом громадян
друга п’ятниця місяця з 14:00 до 18:00 год.
тел. (0512) 21-91-62

——————————————————————————–

Заступник директора з операційної діяльності
Водич Тетяна Євгенівна
тел. (0512) 21-91-29

——————————————————————————–

Заступник директора з загальних питань
Розанов Володимир Олександрович
тел. (0512) 21-91-36

——————————————————————————–

Заступник головного бухгалтера
(в.о. головного бухгалтера)
Пастушенко Ярослава Станіславівна
тел. (0512) 71-20-43

——————————————————————————–

З метою забезпечення виконання Антикорупційної програми ПАТ «Укрпошта» Ви можете зателефонувати за номерами (044) 323-11-20 та 0 800 300-00-76 конфіденційного каналу надходження до керівника ПАТ «Укрпошта» інформації щодо фактів вимагання чи отримання працівниками ПАТ «Укрпошта» неправомірної вигоди або надходження таких пропозицій, а також про інші правопорушення у сфері антикорупційного законодавства.
Про факти вимагання чи отримання працівниками ПАТ «Укрпошта» неправомірної вигоди або надходження таких пропозицій, про інші правопорушення у сфері антикорупційного законодавства Ви також можете повідомити Уповноваженого з питань реалізації Антикорупційної програми ПАТ «Укрпошта» Косяка Юрія Михайловича за телефоном (044) 323-21-79 та електронною поштою kosyak-ym@ukrposhta.ua.

Інформація про закупівлі

У відповідності до Закону України «Про особливості здійснення державних закупівель в окремих сферах господарської діяльності» та Роз‘ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про застосування положень вказаного Закону до закупівель товарів робіт та послуг Українським державним підприємством поштового зв‘язку «Укрпошта» №3302-04/23577-12 від 18.07.2012р., УДППЗ «Укрпошта» без проведення процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель” має здійснювати закупівлі товарів, та послуг вартість яких не перевищує 5 млн.грн та робіт, вартість яких не перевищує 10 млн. грн., а також товарів, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що УДППЗ «Укрпошта» не займає монопольне становище щодо цих товарів на ринку.

З метою дотримання основних принципів здійснення державних закупівель, закріплених Законом України “Про здійснення державних закупівель”, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів, запобігання корупційним діям і зловживанням, відповідно до Положення про проведення конкурсу з визначення постачальників (виконавців) при здійсненні УДППЗ «Укрпошта» закупівель товарів, робіт та послуг без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель» УДППЗ «Укрпошта» у цьому розділі розміщує інформацію про заплановані закупівлі товарів робіт та послуг, що здійснюватимуться без проведення процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

Суб‘єкти господарювання, що мають бажання взяти участь у конкурсі із визначення постачальників (виконавців) при здійсненні УДППЗ «Укрпошта» закупівель товарів, робіт та послуг без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель» мають подати конкурсну пропозицію у відповідності до запиту що оприлюднюється у цьому розділі.

№ з/п
Предмет закупівлі
Дата та час подання конкурсних пропозицій
Примітка
Виробничі підрозділи

Центри поштового зв’язку (ЦПЗ) Миколаївської дирекції ПАТ “Укрпошта”
ЦПЗ № 2

56500, м. Вознесенськ, вул. Київська, 20
ПІБ керівника: Мукомел Олександр Степанович
телефони: 0674006237, 0503603466
——————————————————————————–
ЦПЗ № 3
55200, м. Первомайськ, вул. Івана Виговського, 3
ПІБ керівника: Продан Василь Михайлович
телефони: 0674006175, 0503603468
——————————————————————————–
ЦПЗ № 4
55600, м. Новий Буг, вул. Гагаріна, 13
ПІБ керівника: Матківська Валентина Яківна
телефони: 0674006181, 0503603490
——————————————————————————–
ЦПЗ № 6
57300, м. Снігурівка, вул. Суворова, 49
ПІБ керівника: Яремішина Оксана Василівна
телефон: 0674006193, 0503603497
——————————————————————————–
Дільниця контролю та обміну пошти №2
56100, м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 36
ПІБ керівника: Бублик Ольга Олександрівна
телефони: 0503603640, 0674006199
——————————————————————————–
Регіональний навчально-оздоровчий комплекс “Поштовик”
57460, Миколаївська область, Березанський район, с. Рибаківка
ПІБ керівника: Нікольчук Олександр Миколайович
телефони: 0503603678, 0674009717

Новини
Фото-61
Дорогу здолає той, хто йде…
Слова, винесені у заголовок цього матеріалу, були своєрідним лейтмотивом чергового засідання Ради Миколаївської дирекції «Укрпошта», яке відбулося 2 серпня. І хоча до порядку денного були включені поточні робочі питання, це засідання вищого дорадчого органу дирекції відрізнялося від попередніх. Тому є декілька причин…
_____________________________________________
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!!!
Відділенням поштового зв‘язку міста Миколаєва Українського державного підприємства «Укрпошта» терміново потребуються оператори поштового зв‘язку.
Функції та обов‘язки – надання послуг поштового зв‘язку безпосередньо у відділенні зв‘язку. Умова – впевнена робота на комп‘ютерній техніці в якості користувача.
Оформлення – офіційне. Оплата праці – від 1900 грн. до 2500 грн. на місяць.
При прийомі на роботу здійснення навчання у навчальному класі.
Можливість кар‘єрного росту, як у самому відділенні зв‘язку (підвищення класу оператора поштового зв‘язку, переведення на посаду заступника начальника та начальника відділення), так і запрошення на роботу до управління Миколаївської дирекції.
Працівникам підприємства надається соціальний пакет, передбачений Колективним договором.
До складу Миколаївської дирекції входить база відпочинку «Поштовик», розташована на чорноморському узбережжі біля села Рибаківка.
Ви можете обрати для себе зручне, з точки зору географічного розташування, відділення поштового зв‘язку.
Будемо раді побачити Вас серед професіоналів нашої дирекції.
Укрпошта – кращі традиції спілкування! Ми – там, де потрібно!
Більш детальну інформацію можна одержати за телефоном 21-91-36.
_____________________________________________
Увага, конкурс!
Миколаївська дирекція державного підприємства «Укрпошта» оголосила конкурс на кращого листоношу та оператора поштового зв‘язку міста Миколаєва. Особливість даного конкурсу полягає в тому, що кращий працівник поштового відділення буде визначений жителями та гостями обласного центру – споживачами наших послуг…
_____________________________________________
3_1
З душею і серцем на святі «День передплатника»
Нещодавно розпочалася передплатна кампанія на 2016 рік. Однією з активних форм привернення уваги населення до цього важливого та невід‘ємного від нашого буття процесу є Дні передплатника. Починаючи з жовтня поточного року вони проводяться по всій області. І ось сьогодні – 4 листопада 2015 року, в цей сонячний и теплий день, працівники відділення поштового зв‘язку Миколаїв-20 Миколаївської дирекції «Укрпошта» провели свято «День передплатника 2016»…
________________________________________________
2_1
Откровенный разговор местной власти и почтовиков
То, что предприятие «Укрпочта» пользуется заслуженным авторитетом не только у потребителей услуг, но и у представителей местной власти, подтвердили события, которые произошли в первой половине октября. С интервалом в два дня с трудовыми коллективами структурных подразделений Николаевской дирекции Национального оператора почтовой связи встретились руководители двух городских общин – вознесенской и николаевской…
__________________________________________________
15
Святкування Дня міста Миколаєва відкрила Укрпошта
У минулі вихідні виповнилося 226 років з дня заснування міста Миколаєва. А оскільки ця дата співпала з 225-й річницею спуску на воду фрегата «Святий Миколай» (первенця миколаївської верфі та флагману Чорноморського флоту), то свято міської громади мало назву «Миколаїв – вітрила України»…
___________________________________________________
12
Миколаївські поштовики продовжують підтверджувати справами єдність українського народу і армії
Два місяці тому вийшов матеріал про взаємодію Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з військовими частинами, розташованими в обласному центрі. У ньому, зокрема, йшлося про те, що миколаївським поштовикам, які виконують свій конституційний обов’язок в зоні АТО, надається матеріальна допомога, збираються речі, продукти харчування і все необхідне для проходження служби…
____________________________________________________
m3
Діалог студентів-виробничників і керівництва – нова традиція Миколаївської дирекції
Сьогодні, напередодні нового навчального року, у Миколаївській дирекції зародилася нова традиція – зустріч керівників дирекції та профспілкової організації з працівниками-студентами вищих навчальних закладів. З боку адміністрації у зустрічі брали участь в.о. директора Дмитро Ганіченко, в.о. заступника директора (питання технології), випускниця ОНАЗ ім.О.С.Попова Тетяна Водич, начальник відділу кадрів Володимир Розанов, а також голова профкому Анатолій Чечельницький…
______________________________________________________
m2
Вітання молодятам-поштовикам!
28 серпня в Миколаївській дирекції відбулося чарівне свято – народилася молода сім’я поштовиків Колесник…
_____________________________________________________
mik1
Участь в програмі житлових субсидій – важливе завдання поштовиків
Укрпошта приступила до виконання важливого соціально-значимого завдання – вручення комплекту документів населенню для оформлення житлових субсидій. Розроблено спрощений механізм подачі документів для призначення субсидій (заява, декларація про доходи і витрати) через пошту в управління соціального захисту населення (без тривалого перебування в чергах)…
___________________________________________________
m12
Плідне співробітництво для блага людей
На початку поточного року керівники Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» здійснили робочі поїздки по всіх районах області. Мета – розібратися на місці з проблемами (короткий режим роботи відділення, збільшення збитків та зниження доходів, незадовільні умови праці та низький рівень його оплати тощо), відвідати відділення поштового зв‘язку, провести діалог із селянами – споживачами послуг і представниками місцевої влади, знайти шляхи вирішення проблем…
________________________________________________________
16_1
Благочинність для дітей-переселенців від миколаївської пошти
Благочинність у любих її проявах породжує добрі думки й почуття, бажання робити нові благі вчинки заради оточуючих, заради вдосконалення самого себе. І в повній мірі це стосується маленьких громадян, особливо тих, хто у своєму короткому житті вже достатньо перетерпів від безглуздя і свавілля дорослих, – дітей із сімей-переселенців з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО…
______________________________________________________
news5
Відкритий лист Укрпошти до Національної телекомпанії України та Радіо Свобода
02 липня 2015 року на Першому національному каналі в ефірі програми «Схеми» вийшов сюжет «Корупція поштою», в якому йдеться про нібито завдані “Укрпошті” збитки в розмірі 2 млн грн при продажу валюти через Авант-банк. Відео з цією програмою з’явилося також на сторінці Радіо Свобода в мережі Інтернет та сервісі YouTube…
________________________________________________________
m1
Влучні постріли миколаївських поштовиків
Кожна людська життя – безцінне, унікальне, неповторне. А в наш неспокійний, непростий час, як ніколи, актуальний захист свого життя і життя оточуючих – близьких, колег, звичайних громадян. Вироблення і закріплення навичок захисту життя особливо важливо для працівників підприємства Укрпошти, виконання функціональних обов’язків яких пов’язане з підвищеною небезпекою…
__________________________________________________________11059393_1621824461409096_4981417883081469381_o
Миколаївські поштовики підтверджують справами єдність українського народу і армії
У ці напружені, навіть трагічні часи, які переживає в останні роки український народ, крізь біль й страждання всі ми відчуваємо, як підіймається гордість за наші Українські Збройні Сили, за небувалий у попередні роки підйом національної самосвідомості, за істинне прагнення до єдності і миру на нашій багатостраждальній, але такій неповторній, рідній українській землі…
_________________________________________________IMG_9924
Миколаївські поштовики дарують дітям радість добра
У суспільстві, незважаючи на економічні та суспільно-політичні коливання, до працівника пошти залишається поважне, шанливе відношення. Адже він відіграє важливу державну соціальну роль. Особливо це стосується працівників сільських відділень поштового зв‘язку. Після згортання інфраструктури на сілі поштарі є і соціальними працівниками, і медиками, і поставщиками різноманітних товарів повсякденного попиту…

Хроніки подій Миколаївської пошти

На початку ХІХ сторіччя Миколаїв став центром Миколаївської губернії. Тут розмістився штаб Чорноморського флоту. Пізніше Миколаїв став центром суднобудування, великим портом, з якого Росія відправляла на експорт значну частину вирощеного в південних степах хліба. Так визначилася спеціалізація краю, яка є актуальною і понині.
З 1879 року у Миколаєві почала працювати так звана “міська пошта”. В хроніці новин того року записано: “11 січня у Миколаєві заснована міська пошта, яка знаходить в будинку 7/2 на розі Фалеївської і Католицької (нині вулиця Адмірала Макарова) вулиць”. Приміщення збереглося до наших днів, нині це житловий будинок №17.

На початку 80-х років відкрились нові казенні поштові відділення в Новому Бузі, Баштанці, Калинівці.

В 1899 році в Миколаєві відкрилось поштове відділення на Військовому ринку на вулиці 5-а Слобідська, 6. На початку ХХ-го століття миколаївська поштово-телеграфна контора розташувалась на розі вулиць Спаська і Наваринська, крім відділення на Військовому ринку, існувало також поштово-телеграфне відділення при Біржевому комітеті по вулиці Велика Морська,22. До початку ХХ-го століття в Херсонському повіті нараховувалось 20 поштових і телеграфних відділень, 19 поштових станцій і 36 поштових пунктів. Більш пізніший розвиток поштової галузі тісно зв’язано з революційними подіями 1917 року і наступними п’ятирічними планами народного господарства колишнього СРСР. Праця поштовика завжди була нелегкою. Скажімо, в роки Великої Вітчизняної війни вдень і вночі, під пекучим сонцем і люту непогоду листоноші несли вісточки від чоловіків, синів, дочок, просто знайомих. Їх чекали в кожному домі із страхом в очах і надією в серці, разом з ним плакали, разом раділи. Розвиток поштового зв’язку, як свідчать документи належать до видатних подій духовної і матеріальної культури Північного Причорномор’я ХVІІІ – початку ХІХ століття. В ході російсько-турецьких війн на землях запорізьких козаків були засновані поштові станції. Потреба російських гарнізонів, які дислокувались у відібраних у Турції фортецях, у сполученні з Україною, а через нею – з Росією примусили запорожців обладнати ще чотири поштові гони. Після ліквідації Коша Запорізького в 1775році поштові гони перейшли до відомства Російської держави. В кінці ХVII століття в підпорядкування Головного правління поштових справ Росії знаходилось 4 поштамта – Петербурзький, Московський, Малоросійський і Прикордонний.На карті Катеринославського намісництва в 1784 році поштові станції показані біля сіл Піщаний Брід, Лиса Гора, міста Ольвіопілля, на річці Корабельній, Костянтинівни, Олександрівни, Соколів, Скаржники, Троїцького, Севиного, Матвіївни, Віточки, Спаського, Станіслава та інших. В 1790 році купець Кузьма Щербаков побудував у Миколаєві на розі нинішніх вулиць Шевченко і Радянської поштовий будинок. На початку ХІХ століття існували тракти з Миколаєва в Єлизаветград з проміжними станціями, з Миколаєва в Херсон – із станціями в Білозірці і Копанях. На шляху з Миколаєва в Одесу, відстань між якими вимірювалася в 126 верстів було 7 поштових станцій. На кожній з 2-ох проміжних станціях на тракті Очаків-Миколаїв утримувалось від трьох до шістнадцяти трійок коней. Крім того, через територію сучасної Миколаївської області в середині ХІХ століття проходили поштові тракти з Петербурга в Сімферополь, із Москви в Одесу.

На той час поштова станція в Миколаєві знаходилась на Німецькій (Фалеївській) вулиці і належала спочатку купцю А. Самошкіну, а 1857 році була передана казенному управлінню. Поштова контора розташовувалась на розі вулиць Декабристів і Адміральської.

Селянська реформа 1861 року і організація земельного управління порушили питання про створення земельної пошти. Приймання і видача кореспонденції проводилась в 19 волосних правліннях, у Миколаєві – на вулиці Тавричка, 42 (вулиця Шевченка). У Миколаєві перебувала і земська поштова станція, яка знаходилась на вулиці Рибній, 19 ( ріг вулиці Фалеївська і Чкалова).

РНОК “Поштовик”
Регіональний навчально – оздоровчий комплекс «Поштовик» Миколаївської дирекції ПАТ «Укрпошта», розташований
на Чорному морі в с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області в літній сезон 2017 року функціонувати не буде

>

Вакансії

Відділенням поштового зв‘язку міста Миколаєва Українського державного підприємства «Укрпошта» терміново потребуються оператори поштового зв‘язку.

Функції та обов‘язки – надання послуг поштового зв‘язку безпосередньо у відділенні зв‘язку. Умова – впевнена робота на комп‘ютерній техніці в якості користувача.

Оформлення – офіційне. Оплата праці – від 1900 грн. до 2500 грн. на місяць.

При прийомі на роботу здійснення навчання у навчальному класі.

Можливість кар‘єрного росту, як у самому відділенні зв‘язку (підвищення класу оператора поштового зв‘язку, переведення на посаду заступника начальника та начальника відділення), так і запрошення на роботу до управління Миколаївської дирекції.

Працівникам підприємства надається соціальний пакет, передбачений Колективним договором.

До складу Миколаївської дирекції входить база відпочинку «Поштовик», розташована на чорноморському узбережжі біля села Рибаківка.

Ви можете обрати для себе зручне, з точки зору географічного розташування, відділення поштового зв‘язку.

Будемо раді побачити Вас серед професіоналів нашої дирекції.

Укрпошта – кращі традиції спілкування! Ми – там, де потрібно!

Більш детальну інформацію можна одержати за телефоном 21-91-36.

Поштамт-Центр поштового звязку № 1

1. оператор поштового звязку – 2 вакансії
надання послуг поштового звязку; здійснення поштових переказів, робота з іноземною валютою; приймання, оброблення і вручення посилок; реалізація знаків поштової оплати, лотерейних квитків; прийом комунальних платежів

2. оператор оброблення пошти

3. начальник ВПЗ
надання послуг поштового звязку: робота з поштовими відправленнями, з поштовими переказами; прийом, обробка, вручення кореспонденції, листів, бандеролей; приймання платежів

4. сортувальник

Центр поштового звязку № 2

5. листоноша – 2 вакансії
доставка періодичних друкованих видань і кореспонденції, приймання передплати на газети і журнали; робота з поштовими відправленнями; приймання, оброблення і доставка телеграм

6. оператор поштового звязку – 2 вакансії
надання послуг поштового звязку; здійснення поштових переказів, робота з іноземною валютою; приймання, оброблення і вручення посилок; реалізація знаків поштової оплати, лотерейних квитків; прийом комунальних платежів

7. водій автотранспортних засобів

Центр поштового звязку № 3

8. оператор поштового звязку – 7 вакансій
надання послуг поштового звязку; здійснення поштових переказів, робота з іноземною валютою; приймання, оброблення і вручення посилок; реалізація знаків поштової оплати, лотерейних квитків; прийом комунальних платежів

9. листоноша – 4 вакансії
доставка періодичних друкованих видань і кореспонденції, приймання передплати на газети і журнали; робота з поштовими відправленнями; приймання, оброблення і доставка телеграм

10. начальник ВПЗ -2 вакансії
надання послуг поштового звязку: робота з поштовими відправленнями, з поштовими переказами; прийом, обробка, вручення кореспонденції, листів, бандеролей; приймання платежів

11. інженер-програміст

12. штукатур

13. економіст
робота з ПК, складання статистичної звітності (форма №12); формування бюджету по доходах

Центр поштового звязку № 5

14. механік

Центр поштового звязку № 7

15. оператор поштового звязку
надання послуг поштового звязку; здійснення поштових переказів, робота з іноземною валютою; приймання, оброблення і вручення посилок; реалізація знаків поштової оплати, лотерейних квитків; прийом комунальних платежів

З 07 вересня 2017 року об’єктами поштового зв’язку Миколаївської дирекції ПАТ «Укрпошта» розпочато приймання передплати на періодичні друковані видання України за електронною версією Каталогу видань України «Преса поштою»*, що проводиться згідно з наказом  ПАТ «Укрпошта» від 05.09.2017 р. №1177 «Про передплату періодичних видань   на 2018 рік».

Приймання передплати здійснюється в операційних залах поштамтів, відділеннях поштового зв’язку, пунктах приймання передплати та безпосередньо листоношами на доставних дільницях.

Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 08 квітня 2017 року №137 «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» та відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів».

Передплатна кампанія на 2018 рік  на вітчизняні видання проводиться за передплатними Каталогами  у наступні терміни:

Головним завданням поштовиків є безперебійне забезпечення споживачів періодичними друкованими виданнями та якісне надання послуги з передплати в усіх населених пунктах України.

Запрошуємо вас завітати до поштових відділень або звернутися до листоноші та оформити передплату на улюблені періодичні видання.

Чекаємо на вас у відділеннях поштового зв’язку та сподіваємося, що ви станете нашими постійними клієнтами.

До уваги ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

– передплату можливо оформити по безготівковому розрахунку.

Для цього необхідно:

1. надати Замовлення_П-16;
2. отримати та оплатити рахунок.

Контакти з питань оформлення передплати

Назва дирекції Контактний місцевий Контактний корпоративний мобільний e-mail
Миколаївська (0512) 21-91-49 (067) 223-36-14 Podpiska_Mikolaiv@ukrposhta.com