Миколаївські поштовики дарують дітям радість добра

IMG_9924

У суспільстві, незважаючи на економічні та суспільно-політичні коливання, до працівника пошти залишається поважне, шанливе відношення. Адже він відіграє важливу державну соціальну роль. Особливо це стосується працівників сільських відділень поштового зв‘язку. Після згортання інфраструктури на сілі поштарі є і соціальними працівниками, і медиками, і поставщиками різноманітних товарів повсякденного попиту.

 

Але творіння добра – це не тільки трудова функція поштовиків. Воно стало частинкої їх душі, духовною потребою.

 

І це знаходить прояв у конкретних справах. Миколаївська дирекція УДППЗ «Укрпошта» вже декілька років плідно співпрацює з Миколаївським обасним багодійним фондом «Сприяння дітям». Ще в 2012 році у відділеннях поштового зв‘язку дирекції були встановлені скриньки для благодійних пожертв від відвідувачів. За ці роки було зібрано біля 60 тисяч гривнів. Придбані на ці кошти медичні препарати та медичне обладнання було передано до відділення онкогематології Миколаївської обласної дитячої лікарні для лікування онкохворих дітей.

 
IMG_9917

А на початку травня цього року керівництво дирекції разом з профспілковими організаціями ініціювало проведення акції добра «Подаруй радість дітям», присвячену Міжнародному дню захисту дітей.

 

Цей день – нагода для дорослих ще раз замислитися над проблемами маленьких жителів планети Земля, над їх місцем і становищем у сучасному буремному сьогоденні.

 

Але є категорія діток, які потребують нашої підвищеної уваги. Це – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які страждають від небезпечних хвороб, одержують фізичні та моральні каліцтва у зонах військових дій і конфліктів. Багато з них є вихованцями дитячих будинків сімейного типу та шкіл-інтернатів. Тільки у Миколаївській області працює біля 25 інтернатних закладів.

 
IMG_9933

У дирекції протягом травня було організовано збір грошових коштів, іграшок, інтелектуальних та розвиваючих ігор, дитячих книжок, взуття та одягу, спортивного інвентарю, канцелярських товарів тощо для вихованців шкіл-інтернатів.

 

І ось у кінці травня-на початку червня благодійна допомога була передана Лисогірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат (Первомайський район), Березківському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів» (Кривоозерський район), Володимирівській загальноосвітній школі-інтернат І-ІІ ступенів (Казанківський район), Новопетрівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат (Снігурівський район), Привільнянській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат (Баштанський район), Миколаївському обласному будинку дитини, а також благодійному фонду громади міста Вознесенськ для програми «Допоможемо разом», реабілітаційному Центру для дітей з обмеженими можливостями (м. Вознесенськ), соціально незахищеним дітям працівників дирекції.

 

При врученні подарунків та солодощів у Миколаївському обласному будинку дитини в.о. директора Миколаївської дирекції Дмитро Ганіченко і голова профкому управління дирекції Анатолій Чечельницький побажали вихованцям та їх батьками здоров‘я, миру та усіляких гараздів, а головному лікарю Ользі Литвинової подакували за святу справу, яку робить їх чудовий колектив. Найвищої платою за добро представникам УКРПОШТИ були радісний сміх та сяючі очі дітлахів, слова вдячності дорослих.

 

Миколаївська дирекція продовжить свою благодійну діяльність для своїх маленьких співвітчизників і в рамках акції «Збери кошик для дітей-сиріт», яка зараз проводиться на підприємстві, і в подальшому.

 

Творіння добра не знає вихідних та відпусток. Це – стан душі поштовиків.