Миколаївські поштовики підтверджують справами єдність українського народу і армії

11059393_1621824461409096_4981417883081469381_o

У ці напружені, навіть трагічні часи, які переживає в останні роки український народ, крізь біль й страждання всі ми відчуваємо, як підіймається гордість за наші Українські Збройні Сили, за небувалий у попередні роки підйом національної самосвідомості, за істинне прагнення до єдності і миру на нашій багатостраждальній, але такій неповторній, рідній українській землі.

 

Але ці високі патріотичні почуття повинні мати конкретні практичні прояви. Це, зокрема, стосується допомоги нашій українській армії. ЇЇ надають громадяни, волонтерські організації, трудові колективи підприємств і організацій.

 

Не залишаються осторонь від цієї благородної справи працівники Миколаївської дирекції Державного підприємства «Укрпошта». Миколаївським поштовикам, які виконують свій конституційний обов‘язок у зоні АТО, надається матеріальна допомога, збираються речі, продукти харчування та все необхідне для проходження служби. Учасники АТО разом з сім‘ями оздоровлюються на базі відпочинку «Поштовик», що розташована на Чорноморському узбережжі. У відділеннях поштового зв‘язку встановлені скриньки благодійних організацій для збору коштів на допомогу армії. Миколаївська дирекція «Укрпошти» бере участь у акціях, які проводить Національний оператор поштового зв’язку, зокрема, «Передплати пресу для захисника України».

11754731_1621824498075759_4868852602917274336_o

Але збереження життя і здоров‘я військових, боєздатність армії значною мірою залежить від рівня озброєння, техніки, і спорядження, постійного їх оновлення і вдосконалення, підтримання у боєздатному та справному стані. Розуміючі це, наша дирекція підтримує постійні зв‘язки зі славетною 79-ю окремою аеромобільною бригадою. Наприклад, нашим воїнам раніше вже були передані спальні мішки та карімати, закуплені на кошти працівників і профспілкової організації управління дирекції.

 

А нещодавно представники бригади одержали два відремонтованих автомобіля УАЗ-469. Ремонт автотехніки зробили високопрофесійні фахівці дільниці перевезення пошти (в минулому – автобази зв‘язку). Вручаючи подяку командування військової частини, командир взводу, молодший лейтенант Віталій Величко зазначив: «Ваша моральна та матеріальна підтримка надихає нас бути ще мужнішими та сильнішими. Завдяки Вашій підтримці ми виконаємо всі поставлені завдання та збережемо спокій на нашій, Богом даній землі». Від імені своїх побратимів він запевнив, що Збройні Сили України залишаються вірними військовій присязі та завжди будуть стояти на захисті кордонів та інтересів своєї Батьківщини. У свою чергу заступник директора з технічних питань та постачання Денис Бороденко висловив впевненість, що зв‘язки між Миколаївською дирекцією поштового відомства і військовою частиною стануть ще тіснішими, та побажав військовим повернутися з перемогою живими і здоровими.

 

Миколаївські поштовики і надалі будуть конкретними практичними справами підтверджувати вимогу сьогодення про єдність українського народу і армії.