Миколаївські поштовики продовжують підтверджувати справами єдність українського народу і армії

12

Два місяці тому вийшов матеріал про взаємодію Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з військовими частинами, розташованими в обласному центрі. У ньому, зокрема, йшлося про те, що миколаївським поштовикам, які виконують свій конституційний обов’язок в зоні АТО, надається матеріальна допомога, збираються речі, продукти харчування і все необхідне для проходження служби. Учасники АТО разом із сім’ями оздоровлюються на базі відпочинку «Поштовик», розташованій на Чорноморському узбережжі. 14Миколаївська дирекція «Укрпошти» бере участь в акціях, які проводить Національний оператор поштового зв’язку, зокрема, «Підпиши пресу для захисника України». Також, розуміючи, що збереження життя і здоров’я військовослужбовців, боєздатність армії в значній мірі залежить від рівня озброєння, техніки та спорядження, постійного їх оновлення і вдосконалення, підтримання в боєздатному і справному стані, на кошти працівників та профспілкової організації управління дирекції придбані і передані нашим воїнам спальні мішки і каремати.

 

А сьогодні відбулася передача відремонтованого автомобіля ГАЗ-66 воїнам в/ч 2062, яка раніше розташовувалася в Автономній Республіці Крим, а згодом перебазувалася до Миколаєва. Військову частину представляв старший лейтенант Іван Герасименко. У передачі брав участь волонтер В’ячеслав Романенко, який представляє Миколаївський обласний благодійний фонд «Регіональний фонд благочестя», який посприяв у поставці запчастин для ремонту автомобіля. Це вже четверта машина, відремонтована високопрофесійними фахівцями автобази зв’язку Миколаївської дирекції.

 

Передаючи автотранспортний засіб, керівник обласної дирекції «Укрпошта» Дмитро Ганіченко висловив упевненість, що зв’язки між поштовиками і армією будуть і далі зміцнюватися, а також побажав військовим повернутися з перемогою живими і здоровими.