Миру Вам, дорогі захисники

1112

Уже чимало часу триває неоголошена війна на сході нашої країни. Багато відважних воїнів віддали своє життя, відстаючи цілісність та незалежність нашої Батьківщини. Але ще більш вперто відстоюють суверенітет нашої держави ті, кому вдалось вижити завдяки молитвам близьких та друзів, завдяки матеріальній та моральній підтримці небайдужих людей. Та найбільше зігрівають серця наших бійців у зоні АТО – діти, які дарують їм власноруч виготовлені українські сувеніри, обереги, пишуть листи, вірші, малюють малюнки як згадку про рідну землю.

 

Мабуть, в Україні немає жодної школи, яка б не підтримала воїнів АТО. В числі тих, хто завжди готовий допомагати нашим солдатам є навчальний заклад Галицька гімназія. Багато гімназистів у свій вільний від навчання час займаються волонтерською діяльністю: плетуть маскувальні сітки, збирають теплі речі , сортують закупки. По – особливому доленосною була участь наших учнів у проводах наших земляків у зону бойових дій. Дівчата виготовили обереги й плакати майбутнім захисникам України.

 

Напередодні Дня Святого Миколая та новорічних свят, яких з нетерпінням чекають усі діти, їхні теплі серця вирішили передати часточку новорічного настрою , спокою та радості нашим воїнам. Адміністрація гімназії та учнівське самоврядування гімназії « Нова генерація Галицьких лідерів» разом із працівниками Центру поштового зв’язку № 6 м. Галич організували збір новорічних сувенірів та патріотичних малюнків. Творчі та креативні особистості навчального закладу написали вірші та листи з побажаннями найшвидшого повернення.

 

У своїх щирих молитвах просимо великого Чудотворця Миколая вберегти життя кожного солдата та світлої долі для своєї Вкраїни.

 

Маємо надію, що наші прохання будуть почуті, і дай, Боже, щоб, дочекавшись наступного року, наші захисники змогли відсвяткувати новорічні та Різдвяні свята із своїми рідними та друзями в мирі та злагоді.

 

Начальник Центру поштового зв’язку № 6 Білик Іван Іванович висловив подяку юним гімназистам та дирекції навчального закладу за сприяння у проведенні даного заходу.

 

Наталія Фурман,
учениця 5 класу
Галицької гімназії
Голова центру інформації та
з громадкістю асоціації
«Нова генерація Галицьких лідерів»