Модна подія на одеському Поштамті

????????????????????????????????????

Ще ніколи одеський Поштамт не збирав стільки модників. Саме тут в минулі вихідні відбувся 13-й Odessa Fashion Day. Він презентував понад 30 дизайнерів, в тому числі і зарубіжних. Для цінителів модних новинок це було справжнє свято з сюрпризами, експериментами, що зарядили всіх гостей і учасників фестивалю новими емоціями.

 

Людей недосвідчених в моді радувала класика і романтизм. Фахівці професійно обговорювали нові течії в стилях стріт-стайл, нью-лукі, мілітарі … От вже воістину ми живемо в епоху змін, про це і мода свідчить.

 

13-й Odessa Fashion Day став головною модною подією півдня України. За словами генерального директора і засновника цього проекту, відомого дизайнера Костянтина Леонтьєва, Fashion Day зміг довести дійсно високий рівень української індустрії і краси.

 

Успішному проведенню фестивалю сприяло і місце його проведення. Костянтин Леонтьєв вважає, що територія Поштамту відкрила організаторам широкі можливості з розміщення посадочних місць для перегляду показів, дозволила влаштувати просторий бекстейдж.

 
????????????????????????????????????

Символічно, що фестиваль був проведений в такому історичному будинку, зазначила ведуча показів високої моди Катерина Македонська. У квітні 120 років тому був закладений перший камінь фундаменту Поштамту, а після введення його в експлуатацію тут постійно проходили міські бали, які влаштовував головний поштмейстер.

 

Що ж, старовинна будівля, акустика, простір будови припускають щось подібне. У всякому разі, в Одеської дирекції Укрпошти є плани зробити Поштамт одним із центрів культурного життя міста. Передумови до цього є. Це показав досвід проведення філателістичних виставок, урочистих спецпошень філателістичної продукції, флешмобів, ярморок передплати, неодноразових фотовиставок. Та й нинішній захід – фестиваль високої моди – запам’ятався одеситам і гостям міста своїм позитивом. Захід став ще одним кроком до формування позитивного іміджу Укрпошти, просуванню поштових послуг, адже операційний зал №. 2 завдяки гостям пошти працював з більшим навантаженням.

 

– Дуже б хотілося, – прокоментувала подію т.в.о. директора Одеського дирекції Укрпошти Наталія Приходько, – щоб навколо нас було більше такого яскравого і незабутнього і якомога менше – подій, які приносять біди і гіркоту. Проведений фестиваль – справжній подарунок всім городянам і гостям міста.