Моя мама і бабуся працює на Укрпошті

Бузукіна Галина1.docx

Добрий день. Мене звуть Юля. Мені 11років, я учениця 6-го класу загальноосвітньої школи №16 м. Тернополя. Про те, що можна привітати своїх рідних через газету “Поштовий вісник” розповіла мені моя мама Галина, яка працює на пошті. Також, понад 40 років на пошті працює моя бабуся Оксана (мама, моєї мами). Свій шлях на пошті вона починала з листоноші, сьогодні, бабуся начальник поштового відділення. Я дуже люблю слухати та порівнювати бабусині розповідь про пошту з минулого та теперішнього часу. Вона каже, що за весь час, жодного разу не пошкодувала про обрану професію, адже поруч завжди були доброзичливі колеги, які підтримували та допомагали.

 

Також я дуже радію, коли мама дозволяє посидіти з нею на роботі. До їхнього відділення приходить дуже багато відвідувачів, для кожного поштовики знаходять добре слово, пораду.

 

Користуючись нагодою, хочу привітати найрідніших людей, маму і бабусю, з Міжнародним жіночим днем, побажати міцного здоров’я, удачі та здійснення усіх сподівань,щоб знову й знову бачити Ваші чарівні усмішки. Завдяки їм, усе навколо наповнюється щастям, любов’ю та чудовим настроєм.

 

Також вітаю усіх працівників поштового зв’язку – це люди освідченні,чуйні,добрі.

 

Нині поштовий зв’язок розвивається кожного дня, бажаю Вам ніколи не зупинятися на досягнутому,хай усе вдається,хай завжди гарний настрій панує і кожен день щастя дарує.