Моя мама працює на пошті

Соха Оксана1

Кожного ранку я спостерігаю за тим, як моя мама з усмішкою на обличчі збирається на роботу. Вона працює на пошті. Насправді, це велика відповідальність, а особливо в моєї мами, яка працює начальником головної каси.

 

Будучи малою, я одного разу запитала її, чому вона обрала саме цю професію. Моя мама, не відповівши нічого, взяла мене за руку і повела з собою на пошту. Перед очима повстала велика будівля, яка на перший погляд здавалась надзвичайно великою та неосяжною для мене, ще такої малої. Але коли ми увійшли всередину, всім переживанням настав кінець. Я помітила багато кабінетів, компактно розташованих на трьох поверхах, десятки метушливих людей та почула сотні «дякую» з їхніх уст. На пошті виконуються дуже важливі справи. Уявіть собі:на іншому кінці країни в очікуванні життєво важливого листа хвилюється якась дівчина чи юнак. Допомогти їй чи йому отримати свій конверт може не будь-яка людина, а лише працівник пошти. Тут можна не тільки відправляти листи, але й купляти різні листівки, календарі, отримувати чи відправляти бандеролі та посилки, оплачувати житлові послуги, відправляти грошові перекази в будь-яку точку світу. І це ще не весь перелік того, що можна зробити тут.

 

Нещодавно я замислювалась над тим, що подарувати подрузі в її День народження. І тоді моя мама порекомендувала замовити у поштовому відділенні так звану « Власну марку», де можна вставити фото на будь-який смак. Цей неординарний подарунок справді приємно вразив мою подругу.

 

Також я дізналась про таку цікаву річ, як «Посткросінг». Зареєструвавшись на сайті, потрібно відіслати 5 листівок в будь-які країни світу, і згодом отримати свої листівки від різних людей. Це відразу зацікавило мене, тому незабаром 5 людей отримають свої подарунки від мене. Я зробила висновок, що пошта, крім всього необхідного, може подарувати нам ще й море інтересів.

 

Колектив тут надзвичайно дружній, кожен працівник може знайти собі безліч однодумців. На пошті процвітає розуміння та взаємоповага. Всі працівники мають одну мету – допомагати людям. Кожен вкладає частинку душі в те, що робить, кожен виконує свою працю, як належне. Ставши старшою, я зрозуміла, наскільки це важлива робота.

 

Моя мама відповідає за те, щоб жодна людина не залишилася без пенсії чи іншої соціальної допомоги. На пошті в її адресу щодня звучить безліч слів подяки. Моя мама сумлінно виконує свої обов`язки.

 

І хоч сьогодні робота поштового працівника не має великого визнання серед інших професій, але я точно знаю, що без таких людей світу не обійтись.