Моя мама працює на пошті

Фото Поліщук20

Мене звати Василь, мені 14 років, я вчуся у восьмому класі Свинаринської загальноосвітньої школи I-II ст. Турійського району, що на Волині.

 

Наше село невелике, хоча є будинок культури, медпункт, три магазини, бібліотека, ферма та звичайно пошта, де моя мама – Людмила Миколаївна Поліщук працює начальником відділення.

 

Попри те, що за освітою вона перукар, вже більше шести років вправно трудиться на теперішній роботі. Не на словах, а на ділі я знаю, яка то нелегка праця, бо не раз допомагаю мамі розносити газети. Незалежно від погоди чи настрою завжди вчасно треба доставити пресу. Крім того, моя мама ще доставляє листи та пенсію пенсіонерам, яку вони з нетерпінням чекають. На їх прохання мама приносить для продажу різні товари: олію, цукерки, печиво, пральний порошок, мило, тощо.

 

У моєї мами дуже відповідальна робота і я пишаюся тим, що вона працює на пошті, бо точно знаю, що її поважають наші односельчани. Вона дуже доброзичлива і завжди знаходить спільну мову з усіма людьми. Мама ніколи не відмовить у допомозі, оскільки вона дуже турботлива і співчутлива. Вона завжди привітна і мила. Вона завжди уважна до кожного відвідувача ВПЗ, допоможе оформити платіж, страховий поліс чи за номером мобільного телефону поповнити рахунок.

 

Приміщення в якому знаходиться поштове відділення стареньке, але там завжди затишно і людно. Повертаючись зі школи я часто забігаю до матусі на роботу, щоб почути в черговий раз розповідь якоїсь бабусі про минуле нашого села, односельців чи пошти…А як пахнуть свіжі газети! Запах свіжих газет завжди присутній на її робочому місці.

 

Незамінна помічниця моєї мами – колега, листоноша Зоя Данелюк, яка має великий досвід роботи на пошті, завжди допомагає мамі в роботі. Разом вони обслуговують два села. За хорошу та сумлінну працю, як працівника пошти, у мами є дві подяки.

 

Цікавляться професією моєї мами і мої однолітки. Нещодавно, на прохання класного керівника мама приходила до школи і розповідала про історію виникнення пошти, цікаві випадки зі своєї практики, показувала клясери з марками, розповідала про послуги.

 

Моя мама — найясніша та найдобріша людина в усьому світі. Вдома вона хороша господиня, любляча, турботлива, терпляча мама. Я теж стараюся в усьому допомогти, щоб згодом побачити її вдячну посмішку. У моєї мами чудова посмішка. Коли вона посміхається, мені здається, що ніяких проблем у світі ніколи не було, і що весь сенс життя лише в її прекрасній усмішці.

 

А ще, кожної весни ми з мамою висаджуємо нові деревця у нашому великому садку. Яких тільки фруктових дерев ми насадили! Мама каже, що мине ще кілька років і молодий сад буде віддячувати нам найсмачнішими яблуками, вишнями, виноградом, абрикосами та черешнями.

 

Дорога матусю! Вітаю тебе з весною, дарую тобі усі найніжніші слова вдячності та найщиріші побажання добра, щастя та здоров’я!

 

Василь Поліщук