Моє хобі – аеродизайн

101

В XXI столітті повітряні кулі стали базовим елементом нового виду мистецтва, що отримало назву аеродизайн (від англійського «air» – повітря). Всього за декілька років воно отримало в середовищі дизайнерів велику популярність. Зраділи новому віянню і їх клієнти. Сьогодні повітряні кулі використовують для прикраси всіх свят і розважальних подій. Вони здатні не лише чудово прикрасити будь-яке місце проведення заходу, але й подарувати відмінний настрій усім гостям свята.

 

Незвичну та нову для себе професію аеродизайнера, опанувала бухгалтер Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» – Вікторія Новак, яка вже більше чотирьох років як перетворила улюблене хобі у додатковий заробіток. Аеродизайн як бізнес зазвичай не приносить відразу великих заробітків, але хобі варте того, щоб не зупинятися і розвиватися.

 

Перебуваючи у декретній відпустці на День народження дитини, куми подарували малечі складену композицію з повітряних кульок. Такий повітряний подарунок усім дуже сподобався і з тих пір Вікторія загорілася бажанням створювати такі ж повітряні фігури. Всього лише за декілька місяців, завдяки мережі Інтернет та своїй фантазії вона стала справжнім майстром-аеродизайнером. Для оформлення використовує різноманітні повітряні кулі – гелеві кульки у формі зірок, кілець, сердець, цифр, персонажів мультфільмів.

 
64

Аеродизайн – моє хобі, окрім основної роботи бухгалтера у Волинській дирекції Укрпошта. Після роботи, у так звану «другу зміну» та у вихідні беру замовлення та придумую, фантазую над новими фігурами з кульок, – розповідає Вікторія Новак, – Найчастіше замовляють кульки у вигляді мультяшних персонажів для діток на День народження, але є замовлення і на прикрашення весілля чи святкового залу у дитячому садку.

 

За хорошою репутацією час не забарився. Спочатку рідним і друзям подобалися повітряні кулі від Вікторії, що вона презентувала їм на свята, а потім друзі друзів, сусіди, їх знайомі дізналися про неповторні роботи початківці-аеродизайнера – і вже незабаром з’явилися клієнти, які систематично роблять замовлення, щоб приємно здивувати близьких.

 

«Фіксики, свинка Пеппа, Чебурашка, Вінні-Пух, Ніндзя Черепашка і герої «Ну постривай!», Оггі і кукарачі, паровозик, Томас, Лунтик та його друзі, Маша поки що без Ведмедя, трансформери та феї, Том і Джері, Міккі Маус. Хто наступний?» – як виклик своїй фантазії заявляє професіонал-аеродизайнер Вікторія Новак на своїй сторінці у соціальній мережі.