Мрії маленької дівчинки

Нещодавно ми відсвяткували найочікуваніший день у році для дітей, день Святого Миколая. Чимало листів було надіслано на Його адресу, в яких діти писали, малювали про свої мрії, бажання, сподівання. Один із таких листів написала учениця 3-го класу Жовківської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. – Гайворонська Ляля-Діана, переселенка з Луганська. Лист був настільки зворушливий, що не залишилось жодне серце байдужим. В цьому листі дівчинка для себе нічого не просила, лише, щоб Святий Миколай поклав її листа під подушку солдатам, які захищають нашу країну, і щоб ангели-хоронителі оберігали їхні життя.

 

Працівники ЦПЗ №9 м.Жовква Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта», прочитавши цього листа, теж не залишились осторонь. Так, як наш прямий обов’язок доставляти листи адресатам, ми, як помічники Святого Миколая, виконали побажання дівчинки Лялі і доставили його солдатам в зону АТО. Українських воїнів теж зворушив цей лист і вони відправили для Лялі-Діани відповідь-відеозвернення, де подякували їй за турботу, підтримку, переживання та пообіцяли захищати Україну і вірити в скоре повернення дівчинки додому в Луганськ до бабусі, дідуся, до улюблених тваринок.

 

Коли ми вручили лист-відповідь Лялі-Діані, вона була здивована, розгублена тим, що її мрії-побажання здійснилися. З цієї події дитина зробила висновок, що Святий Миколай насправді існує і віра в добро посилилась.

 

Враховуючи сьогодення України, віра в добро і чудеса дітьми – це головне!

 

Відповідь-відеозвернення від солдатів з АТО дівчинці Лялі-Діані