На 25-річницю Незалежності України сумські поштовики провели спеціальне погашення святкової кореспонденції

IMG_1422

Цього поштового дійства нетерпляче очікували віддані колекціонуванню філателісти та інші містяни, котрі святкового дня завітали до ошатно вбраного Центрального поштового відділення Сум, що по вул. Воскресенській, 13. На урочистості прибули почесні гості – голова Сумської обласної ради Семен Салатенко, начальник обласного управління «Ощадбанку» Олег Радченко, філателісти, гості та жителі міста.

 

Сьогодні, дійсно, важливий для нашої країни день – 25-річчя Української Незалежності, – зазначив, розпочинаючи урочистості, керівник Сумської дирекції «Укрпошти» Микола Скомороха, – нелегкими вони були, сповненими випробувань, та за цей час народилося, виросло й сформувалося нове покоління громадян – ровесників Української Незалежності. Напевно, це одне із наших найголовніших надбань. Мені надзвичайно імпонує, що на всі події, котрі відбуваються нині в державі, це покоління має власну ґрунтовну й незалежну точку зору й реагує абсолютно зріло, що це покоління зростало й міцніло в атмосфері національної єдності, морально-етичних цінностей. Відтак вони готові словом і ділом відстоювати Українську Незалежність, боронити й плекати нашу державу. І я упевнений: у них обов’язково все вийде, а ми, старше покоління, їм допоможемо…

 
IMG_1433

Головний поштар області презентував «особливу пропозицію» від «Укрпошти», розроблену й випущену якраз до 25-річного ювілею країни, для спеціального погашення поштової кореспонденції. Це поштовий конверт із маркою роботи вітчизняного дизайнера Ольги Верменич, виконані в кольорах національного прапора, уквітчані українським віночком.

 

Святкуємо 25-річчя української державності, головними символами котрої є Герб, Прапор та Гімн, і варто зазначити, що наша Українська Пошта – державне підприємство «Укрпошта» – неухильно й надзвичайно патріотично впроваджує українську символіку в дизайні поштової продукції, оформленні своїх ВПЗ, – зауважив в урочистому спічі голова облради Семен Салатенко. – Трирічні трагічні події, що відбуваються в нашій країні, війна на сході, наші жертви, становлення боєздатної армії – Збройних Сил України, що рясно зрошується солдатською кров’ю і потом, лиш підтверджує той факт, наскільки дорогою ціною нам дається Перемога і Незалежність, і те, як ми тепер маємо її берегти! Україна була, є і буде!

 

Почесне право першими зробити спеціальне погашення було надане гостям. Поряд зі штампом, на якому було зазначено: «24 серпня 2016 року, м. Суми. Із 25-річчям Незалежності України!», почесні гості залишили й свої автографи. До святкового погашення долучилися колекціонери, дітлахи та всі небайдужі до події містяни. Щораз із вуст учасників патріотичної поштової акції лунали слова, що сьогоднішня дата у їх житті небуденна, а із таких маленьких хвилюючих фрагментів формується наша вітчизняна історія.

 

Свято продовжилося переглядом виставки «Історія та сьогодення України мовою філателії», розташованої у тій же будівлі. Екскурсію унікальним вернісажем провів відомий філателіст Владислав Терентьєв, котрий є давнім і шанованим другом Укрпошти.

 

Варто зазначити, того ж дня спеціальне погашення відбулося і в місті Охтирка Сумської області, котре цього року відзначає своє 375-річчя.