На честь 150-річчя ОНУ

В Одесі відбулося спецпогашення маркованого художнього конверту на честь 150-річчя з дня заснування університету імені І.Мечникова.

 

Одеса ревниво шанує свою славну історію. Ось і святкування 150-річчя Одеського національного університету імені І.І.Мечникова стало яскравою подією не тільки для колективу, але й для всього міста, України. Не випадково цей ювілей за рішенням Верховної Ради увійшов до списку пам’ятних дат і ювілеїв, які відзначається на державному рівні.

 

За 150 років своєї історії Одеський університет зумів наполегливою працею заробити повагу, престиж і бездоганну репутацію, як в Україні, так і на міжнародній арені. Сучасні освітні програми, унікальні наукові дослідження в галузі міжнародних відносин, висококваліфікований викладацький склад, особлива атмосфера студентського братства – все це забезпечує підготовку прекрасних і затребуваних фахівців.

 

Сьогодні 12 тисяч молодих людей отримують тут освіту. Найстаріший на півдні України вуз за півтора століття безперервної роботи подарував світові більше чверті мільйона випускників. Вони просувають науку і освіту не тільки в Україні, а й за далекими рубежами.

 

Державне підприємство Укрпошта не могло обійти стороною таку важливу подію, випустивши маркований художній конверт, присвячений ювілею вузу. Його спецпогашення відбулося 13 травня в Одеському національному оперному театрі, де проходили урочистості з нагоди ювілею університету.

 

З вітальними словами до ветеранів, співробітників, викладачів, студентів і випускників Одеського національного університету імені І.І.Мечникова звернулися ректор ОНУ Ігор Коваль, голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця, голова Одеської обласної ради Михайло Шмушкович, мер Одеси Геннадій Труханов та ін.

 

Велику зацікавленість присутніх викликало проведення спецпогашення художнього маркованного конверту із зображенням старовинної будови університету з написом «Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова. 150 років » (Тираж 400000 прим.). Право першими погасити конверти було надано Ігорю Ковалю та начальнику Поштамту- ЦПЗ № 1 Ларисі Малишевій. «Я впевнена, – підкреслила Малишева, – що конверт посяде гідне місце у філателістичних, історичних , літературних зібраннях, розповість усьому світу про Одеський університет та наше прекрасне місто».