На пошту в День клієнта

19 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день клієнта. Мета цього свята – залучення нових і заохочення постійних клієнтів. Цей день дає змогу поштовикам провести відкритий діалог зі своїми постійними споживачами, ознайомити з виданнями та послугами. Основними цінностями для поштовиків залишаються відповідальне ставлення до кожного клієнта, забезпечення високої якості послуг, гарантія надійності та оперативності. Укрпошта цінує і поважає своїх споживачів та їх вибір.

 

День клієнта у Вінницькій дирекції Укрпошти пройшов у відділенні поштового зв’язку №50. Кіт Матроскін привітно запрошував вінничан до відділення, де поштовики презентували великий вибір друкованих видань, знайомили з рядом послуг та тарифами від Укрпошти.


 

Серед запрошених були присутні представники підприємств та споживачі послуг. Люди із задоволенням спілкувалися з поштовиками, цікавилися новинками, передплачували обрані видання. Ряд підприємств зацікавились послугами, що надає Укрпошта і планують в подальшому налагоджувати співпрацю. Жоден із запрошених не залишився без подарунків.

 

В рамках святкування Дня клієнта була проведена благодійна акція «Підтримай героїв України разом з Укрпоштою!», яка передбачає передплату періодичних видань для військового госпіталю, де лікуються та набираються сил наші славні захисники України. Всі гості мали можливість оформити передплату безпосередньо під час проведення заходу. За цей день було передплачено ряд видань на загальну суму майже 900 грн.

 

Працівники Вінницької дирекції навідують бійців у Військово-медичному клінічному центрі центрального регіону. Хлопці висловлюють велику вдячність за видання, що надходять двічі на тиждень у кількості 100 штук. Адже вони дозволяють їм не відриватись від усього світу, бути в центрі подій, навіть лежачи на лікарняних ліжках.

 

Поспілкувавшись з хлопцями, хочеться вірити у краще майбутнє для всіх нас, адже вони готові віддати все заради наших посмішок та миру в нашій державі.


 

Акція по передплаті періодичних видань для бійців, які проходять курс лікування на базі військового санаторію започаткована у жовтні 2014 року.