На Сумщині відкрито сучасний тренінг-клас для навчання персоналу

IMG_4179 IMG_4195 IMG_4172

У Сумській дирекції завжди й неухильно дбають про якість обслуговування клієнтів, досягнення високих стандартів обслуговування, як одного із основних важелів залучення якомога більшої кількості клієнтів. Ми прагнемо впровадження європейських стандартів поштового сервісу та високої якості обслуговування. Саме задля досягнення цих цілей і створенийу Сумах новий навчальний клас.

 

Нещодавно у Сумах урочисто відкрили новий навчальний клас, устаткований сучасним комп’ютерним обладнанням. Корпоративні тренінги у навчальному центрі розпочалися вже наступного дня. Коуч-тренерами на них стали спеціалісти Сумської дирекції «Укрпошти». А от першими слухачами – оператори поштового зв’язку Поштамту – ЦОС №4 м. Суми. Підвищити свою кваліфікацію, удосконалити професійні навички роботи з клієнтами, пройшовши навчання у Центрі, зможуть всі працівники дирекції.

 

«Мені приємно, що у професійному арсеналі Сумської дирекції нарешті з’явився клас, який забезпечить усі необхідні сучасні умови для якісної підготовки поштового персоналу. Зазначу, що введення в експлуатацію цього навчального центру, потребувало від нас неабияких зусиль, адже сумські зв’язківці мають традицію усе робити на совість, максимально якісно. Хочу зазначити, що тільки за останні два роки нами відкрито або капітально відремонтовано 3 поштових об’єкти: Великобобрицьке та Глухівське ВПЗ, а також ВПЗ №11 у обласному центрі. Висловлюю впевненість, що якісні умови навчання дозволять нам значно підвищити рівень підготовки поштовиків, і як наслідок – рівень сервісу, культури обслуговування наших клієнтів», – зауважив на урочистому відкритті керівник Сумської дирекції Микола Скомороха.