На Харківщині підбили підсумки роботи за 2014 рік

30 січня в Харківській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулось засідання Ради керівників з підбиття підсумків роботи за 2014 рік та визначення завдань на 2015 рік, в якому на запрошення керівництва дирекції взяли участь директор з питань діяльності філіалів УДППЗ «Укрпошта» Гулян В.Г. та начальник управління транспортної інфраструктури та зв’язку Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Наконечний В.В.

 

Поштовики Харківщини обговорили підсумки діяльності філії за результатами 2014 року, пріоритетні шляхи оптимізації витрат на виробництво, проблеми технічного забезпечення роботи філіалу, основні завдання щодо виконання плану доходів по всіх видах послуг. Не залишились поза увагою і питання роботи з персоналом, зокрема – робота з персоналом в умовах реформування загальнообов’язкового соціального страхування.

 

Такі засідання, за традицією, відбуваються не тільки для детального аналізу досягнень та недоліків у роботі колективу, а й з метою обміну набутим досвідом. В ході наради поштовики висловлювали свої думки щодо підвищення якості надання послуг поштового зв’язку, забезпечення виконання планових показників, вдосконалення та спрощення технологічних процесів, зменшення кількості скарг та звернень від споживачів. У ході живого діалогу вирішувались найбільш гострі питання діяльності філіалу.

 

А одним із найприємніших моментів засідання стало нагородження переможців конкурсу від редакції газети «Мої літа – моє багатство». За підсумками акції ЦПЗ №2, ЦПЗ №4, ЦПЗ №6 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» відтепер мають у своєму користуванні багатофункціональні пристрої.