Надійність доставки з китайського порталу AliExpress до України підвищується

2710
 

Китайський онлайн-рітейлер AliExpress змінює політику доставки замовлень до низки країн, в тому числі й до України. Цей крок підвищить якість сервісу доставки. При цьому, як очікується, для самих покупців не буде значної зміни вартості доставки, лишатиметься й звична опція безплатної доставки для багатьох товарів.

 

Починаючи з 7 лютого, продавці на AliExpress повинні присвоювати всім відправленням трекінг-номери для відстеження в поштових системах (раніше вони могли відправляти також і прості відправлення, які неможливо було відстежити). Такі кроки є частиною глобальної стратегії AliExpress з надання більш якісного та надійного сервісу доставки товарів. Вони нададуть клієнтам можливість оперативно відслідковувати відправлення, а також допоможуть зменшити кількість випадків шахрайства з боку як покупців, так і продавців.

 

«Ми впевнені, що для ще більш активного зростання транскордонної електронної комерції і зручності наших клієнтів, доставка з-за кордону повинна бути не менш надійною, аніж доставка на внутрішньому ринку», – прокоментував цей крок китайських партнерів перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.

 

Укрпошта, спільно з AliExpress та Сainiao (логістичною компанією групи Alibaba, яка займається левову частку всіх операцій на торговому майданчику) також почали розробку нового продукту з частковим трекінгом для економічної доставки. Цей спосіб доставки надасть необхідну можливість відслідковування, матиме швидші терміни, але й лишатиметься максимально привабливим по ціні навіть для найдешевших масових товарів (продавці зможуть пропонувати його покупцям і безкоштовно).

 

«Укрпошта вже надає кілька варіантів відстеження доставки з Китаю з різними партнерами. Додаткове економне рішення, яке буде запущено нами спільно з нашими партнерами найближчим часом, буде особливо цікавим продавцям недорогих масових товарів», – пояснює Олександр Перцовський. (Про деталі нового спільного продукту буде повідомлено додатково)

 

В цілому, зміна політики AliExpress щодо доставки замовлень в низку країн, в тому числі в Україну, не матиме значного впливу на вартість таких замовлень для українських покупців. Як прокоментував це питання Марк Завадський, регіональний директор з розвитку AliExpress в компанії Alibaba.com: “Нові правила не позначаться на ціні доставки. Скоріше, продавці врахують її в ціні самого товару і знайдуть спосіб тримати конкурентні ціни“.