Нагородження переможців конкурсу епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося б вирости»

Цього року у регіональному етапі 44-го національного молодіжного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося б вирости» взяли участь 44 конкурсанти зі шкіл Львівської області.

 

Вкотре школярі Львівщини показали, що нашому підростаючому поколінню таланту не бракує. Вони – творчі, активні, наполегливі і хочуть досягнути своєї мети. У дітей, особливий погляд на світ, вони здатні бачити те, що звичайним людям недоступне.

 

Ознайомившись із літературними творами учасників члени журі Львівської дирекції були приємно вражені. Юні таланти поділилися своїми думками про світ, яким вони його бачать сьогодні та розповіли, у якому світі вони хотіли б зростати, та що хотіли б змінити. Більшість творів висвітлювали актуальну на сьогоднішній день тему миру в Україні. Проте, були й роботи з елементами фантастики, які можливо колись і стануть реальними. Адже, не можна не погодитися з тим, що майбутнє залежить від кожного мешканця нашої Землі, від того, наскільки він здатний реалізувати себе в сучасному житті. Діти творчі, амбітні і такі ще маленькі, але розуміють важливі речі ще з юних літ.

 

Отож, діти творили – дорослі підводили підсумки. Це було дуже складне завдання для членів журі, так як кожна робота по-своєму унікальна і талановита. А творчість дітей – це чарівний світ, в якому немає місця змаганню.

 

Серед представлених робіт членами журі було обрано трьох авторів найкращих творів. Призові місця розподілилися таким чином: почесне І місце отримала 15-річна львів’янка, учениця 9 класу авторської школи «Тривіта» м.Львова Марина Лотоцька. ІІ місце присуджено 13-річному львів’янину, учню 7 класу СЗШ №37 м.Львова Назару Цікалу. ІІІ місце посіла 10-річна талановита стрийчанка, учениця 4 класу НВК школи-гімназії ім.А.Шептицького м.Стрия Єлизавета Луців.

 

Днями, всіх переможців було нагороджено грошовими винагородами та подарунками.

 

Кожна дитина старалася, переживала, мріяла про перемогу і нам дуже приємно, що з кожним роком охочих взяти участь в конкурсі дитячої творчості стає все більше.

 

Діти залишись задоволеними. З їх слів стало зрозуміло, що вони знову чекатимуть на проведення наступного 45-го молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру.

 

Вітаємо переможців та учасників конкурсу! Бажаємо усім творчих злетів, нових досягнень та втілення задуманого в життя!