Нагородження переможців конкурсу «Краща поштова марка України 2014 року»

Днями у Львівській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Краща поштова марка України 2014 року». Переможців визначено методом жеребкування, які віддали свої голоси за марки-переможниці, та художників, роботи яких посіли призові місця.

 

Одними з переможців стали жителі міста Львова Валерія Хасхачик і Андрій Кохалик. Церемонія нагородження відбулася за участі заступника директора з питань технології Лілії Морміль, яка урочисто вручила переможцям у подарунок річні набори поштових марок України 2014 року. Оскільки, наші призери полюбляють подорожувати Львівщиною та іншими містами України відправляючи листівки з різноманітними поштовими марками із різних куточків країни, та є активними учасниками проекту «Посткросінг» за ініціативи Лілії Морміль охоче оформили філателістичний абонемент для придбання маркованої продукції. Також, переможцям було запропоновано вступити до філателістичного клубу.

 

Переможці зазначили, що українські марки є одними з найкрасивіших морок у світі, які наповнені змістом та у будь-якому куточку світу зможуть розповісти про різноманіття національної культури, красу і велич України.