Нагородження переможців конкурсу творів епістолярного жанру

Полтавською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» підведені підсумки Національного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-річному» та визначено трьох переможців. Твори юних дарувань вразили журі дорослим поглядом на життя, широким світоглядом та тонкою душевністю.

 

Перше місце посіла IMG_20160328_084212робота Владислави Ткач, учениці 7 класу ЗОШ № 22 м. Кременчука. Незважаючи на юний вік конкурсантки, у своєму творі вона щиро, правдиво і цікаво висловила свої думки, які вирізнялись дорослим поглядом на життя.

 

Урочисте нагородження проведено в присутності однокласників. Заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 22 Бондарєва Ольга Євгеніївна в своєму виступі зазначила, що участь дітей у даному конкурсі сприяє розвиткові творчості, спонукає висловлювати свої думки, допомагає підвищити самооцінку.

 

Інженер з маркетингу ЦПЗ № 2 Лисенко Ольга Миколаївна вручила Владиславі Ткач грамоту, грошову винIMG_20160325_123640агороду, подарунок й висловила слова подяки переможниці обласного конкурсу, педагогічному колективу, батькам.

 

Друге місце посіла робота Юлії Стрілець, учениці 8 класу Дмитрівської ЗОШ. Зі слів дівчини, натхнення в написанні творів їй дає прагнення висловити те, що діється в її душі.

 

Урочисте нагородження Юлії проводилося в актовому залі Дмитрівської ЗОШ. На нагородженні були присутні не тільки однокласники, а й учні всієї школи, вчителі, батьки, представники селищної ради.

 

Директор Дмитрівської ЗОШ Брижань Віктор Григорович приємно здивував усіх присутніх, зазначивши що урочисDSCN1077те нагородження від Укрпошти співпало з днем народження Юлії, висловив слова подяки та привітання.

 

Секретар сільської ради Шинкаренко Наталія Олександрівна акцентувала увагу, що талановиті діти навчаються в Дмитрівській ЗОШ і вони завжди будуть мати підтримку з їх боку та вручила переможниці подарунок.

 

Начальник ЦПЗ № 2 Ляпун Геннадій Іванович вручив Стрілець Юлії грамоту, грошову винагороду та зазначив, що дитинство – це найкраще, що є в житті кожної людини, час здійснення мрій та сподівань, запропонував і в подальшому приймати участь у конкурсах від Укрпошти.
Третє місце посів учень Полтавської загальноосвітньої школи № 24 Безотосний Владислав, натхненний прихильник футболу розповів в своєму творі про бажання стати видатним футболістом, щоб нести славу своїй родині та рідній Україні.