Нагородження відзнакою!

1

23 серпня 2016 року на урочистій сесії Івано-Франківської обласної ради з нагоди відзначення 25-ої річниці Незалежності України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний та культурний розвиток України, нагороджена відзнакою «Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради» листоноша міського відділення поштового зв’язку Калуш 10 центру поштового зв’язку №2 Ліщинська Маргарита Павлівна, мати загиблого учасника бойових дій на сході України Ліщинського Павла.

 

Павло Ліщинський — солдат військової служби за контрактом Збройних сил України, десантник. Народився 1 серпня 1995 року в мікрорайоні Хотінь міста Калуш. Навчався в Калуському вищому професійному училищі, захоплювався історією. У листопаді 2013 року пішов служити в армію на контрактній основі. Служив у 80-й окремій аеромобільній бригаді, номер обслуги гаубично-артилерійського взводу артилерійського дивізіону.

 
?????????????????????????????????????????????????????????

Від самого початку російської збройної агресії проти України Павло став на захист Батьківщини та у складі 80 ОАЕМБр вирушив на Луганщину, де обороняв Луганський аеропорт. Загинув 30 серпня 2014 року під час обстрілу аеропорту російськими бойовиками на 19-му році життя. Павло став першим мешканцем Калуша, який загинув у зоні АТО.

 

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). У червні 2015 року Павлу Ліщинському було присвоєно звання Почесного громадянина міста Калуша.

 

23 серпня 2015 року, у День Державного Прапора України, на фасаді Калуської ЗОШ № 9 у Хотіні було урочисто відкрито та освячено меморіальну дошку загиблому воїну АТО Павлу Ліщинському.