Нарада з колективом поштовиків Магдалинівського району ЦПЗ №8 (м. Новомосковськ)

5615

Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» впевнено крокує до змін і на чолі новаторських процесів стоїть очільник Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Гулян Ваграм Генрихович, який впевнений, що зміни повинні відбуватись зсередини і реформувати усі сфери діяльності філіалу: від економічної до соціальної.

 

З центрами та відділеннями поштового зв’язку часто проводяться наради та зустрічі, за для швидшого втілення в життя запланованих змін.

 
5612

Сьогодні, 25 травня відбулася виробнича нарада з колективом поштовиків Магдалинівського району ЦПЗ №8 (м.Новомосковськ) під головуванням директора Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Гуляна Ваграма Генриховича. На нараді обговорювались проблемні питання поштового зв’язку в Магдалинівському районі та шляхи їх вирішення.

 

Поспілкувавшись із поштовиками, Ваграм Генрихович розповів про прогнозовані результати роботи Дніпропетровської дирекції за п’ять місяців та поставив нові задачі перед колективом поштовиків, бо за його словами Укрпошта завжди йде в ногу з часом і наша мета вчасно реагувати на вимоги часу, враховуючи всі можливості Укрпошти та потреби споживачів, а головною запорукою успіху є згуртованість дій, велике бажання працювати, як єдиний злагоджений механізм, щоб забезпечити виконання поставлених завдань.