Наркотичні пластівці

2016325145453

Нещодавно роменські оператори попередили відправлення заборонених речовин. У п’ятницю, 25 березня, у центральному ВПЗ міста Ромни, сталася неординарна подія. Близько 12-ї години до операційного залу, де відправляють посилки, зайшов молодик років тридцяти – приніс для відправки поліетиленовий пакет, в якому знаходилося 5 картонних упаковок вівсяних пластівців «Геркулес». Оператор поштового зв’язку із двадцятилітнім стажем Оксана І., відповідно до службових інструкцій, попросила клієнта перевірити разом їх вміст. І тут чоловік занервував, це було видно неозброєним оком, а також усіляко зволікав із подальшими діями.

 
2016325145416

«Що тут у вас, насіння? Чомусь ваші пакуночки як для пластівців заважкі», – наполягали дівчата-поштарі. Клієнт стояв, ніби пійманий на гарячому, не знав, що й казати. «Гра нервів» тривала з пару хвилин, оператори поштового зв’язку, відчувши небезпечність ситуації, потай натиснули кнопку тривожного виклику. Та чоловік, напевно, про все здогадався, і, кинувши посилку, втік із операційної зали.

 

За викликом до Центрального ВПЗ прибули співробітники поліції охорони, але молодика затримати не пощастило. На місце пригоди визвали слідчо-оперативну групу Роменського відділу поліції. Правоохоронці ретельно оглянули вміст злощасних пачок. У кожній упаковці «Геркулесу» мало бути 4 порційних пакетики з пластівцями, по факту – один заводський пакетик, що лежав зверху, а нижні, замість каші швидкого приготування, містили мелену речовину рослинного походження, схожу на наркотичну. За словами начальника ЦОС м. Ромни Петра Кривогуза, підозрілу речовину поліцейські вилучили на експертизу, на місті події зняті відбитки пальців, слідчі дії наразі тривають. Такий випадок для роменських поштарів стався вперше за останні п’ять років.