Наші діти – майбутнє нашої країни

Днями Вінницька дирекція Укрпошти спільно з молодіжною організацією «Бідняжка» відвідали спеціалізовану школу інтернат у с. Іванів Калинівського р-н. Завдяки спільним зусиллям керівництва Укрпошти та організаторів «Бідняжки» учні отримали достатню кількість одягу, іграшок, канцтоварів, солодощів та інших речей для забезпечення комфортного життя.

 

Представники Укрпошти провели серед дітвори акцію «За мир в єдиній Україні» під час якої вихованці ділилися думками, малювали плакати та писали листи з побажаннями військовим, друзям і керівництву нашої держави. Ці листи відправлені до оргкомітету, а найкращі з них будуть зачитуватись під час урочистого святкування Всесвітнього дня пошти.

 

Аніматори, які розважали вихованців, зробили неможливе, вони викликали у діток зацікавленість, щасливі посмішки і гарний настрій, а також культивували любов до здорового способу життя та бажання творити добро. Під час розважальної програми діти перетворилися на матросів, а їх будинок на піратський корабель. Вони виконували команди капітанів корабля: бігали, стрибали, перетягували канат, шукали скарби, пробиралися крізь тунелі та веселилися до схочу. На прощання діти отримали незабутні враження, солодкі призи від незвичайного представника Укрпошти кота Матроскіна та Боді-арт (натільний малюнок) від учасниці «Бідняжок».

 

Наразі, тут навчається 87 дітей – зауважили представники організацій, – ми дуже раді, що змогли подарувати краплинку щастя кожній дитині, адже всі вони були дуже щасливі та вдячні за сьогоднішній день! Ми впевнені, що відповідальність починається з кожного і якщо всі будуть так думати, ми зможемо змінити світ на краще!!! Хочемо подякувати усім, хто долучився до такої хорошої справи, і закликати не зупинятись на досягнутому, адже такі діти потребують уваги та любові як ніхто інший. Підтримайте наш вчинок і зробіть відвідання дитячих закладів хорошою традицією в Україні.

 

Також нагадуємо що з 1 жовтня до 20 грудня 2014 року у відділеннях поштового зв’язку діє акція «Подаруй дитині радість читання», у рамках якої ви можете зробити добру справу та передплатити дитячі періодичні видання для вихованців будь-якого соціального закладу. Не залишайтесь осторонь, адже це наші діти України, і хто як не ми подбає про них.