Навчання з пожежної безпеки для працівників Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

VLUU L110  / Samsung L110

Кожен працівник на своєму робочому місці бажає почуватися комфортно та безпечно, маючи можливість забезпечити безпеку собі та оточуючим у разі виникнення надзвичайної ситуації. Саме тому, були проведенні навчання з пожежної безпеки для працівників Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Мета навчання – відпрацювання злагодженості у колективі при виконанні робіт по ліквідації пожежі на робочому місці, перевірка практичних навичок та готовності працівників дирекції до дій у надзвичайних ситуаціях.

 
VLUU L110  / Samsung L110

Начальник відділу мобілізаційної підготовки, цивільної оборони та надзвичайних ситуацій Дніпропетровської дирекції Линдя Сергій Михайлович разом з членом добровільної пожежної дружини розповіли поштовикам про можливі робочі ситуації, де отримані на навчанні знання стануть в нагоді. У формі бесіди кожен присутній зміг задати питання і отримати вичерпну відповідь від уповноважених осіб. Також працівники дирекції за допомогою фахівців вчилися застосовувати на дії наявне протипожежне обладнання. Сергій Михайлович разом зі своїми помічниками крок за кроком описали та відпрацювали дії працівників дирекції у разі виникнення надзвичайної ситуації.

 
VLUU L110  / Samsung L110

За словами Сергія Михайловича: «Дуже важливо організовано та швидко реагувати у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Тому ми вирішили відпрацювати заходи щодо захисту нашого колективу. За планом – імітація таких ситуацій: виникнення пожежі в приміщенні та поблизу Центру оброблення пошти. Вважаю, що подібні навчання не тільки допоможуть вдосконалити навички, а і виявити помилки для запобігання їх допущення у разі виникнення реальних непередбачуваних подій.»

 

В майбутньому керівництвом дирекції планується проведення аналогічних навчань з пожежної безпеки для працівників безбалансових виробничих підрозділів.