«Навчаємось разом»

IMG_3713

20 жовтня 2016 року в Харківській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбувся навчально-методичний семінар для працівників кадрових служб центрів поштового зв’язку з усієї області. Серед учасників семінару – як досвідчені кадровики, так і працівники, які приєднались до колективу підприємства нещодавно та потребують отримання нових знань і практик з урахуванням специфіки поштової галузі.

 

Під час заходу учасники отримали методичні рекомендації від керівництва служби управління персоналом Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта», ознайомились із нововведеннями у законодавстві з питань кадрового діловодства, дізнались, як уникнути типових помилок, а також мали змогу розібрати робочі кейси та обговорити рішення складних ситуацій, що виникають у процесі роботи.

 
IMG_3732

Крім того, в рамках семінару було презентовано Довідник новачка Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта», зручна інфографіка якого дозволить новоприйнятим працівникам швидко та легко ознайомитись з корпоративними цінностями і традиціями підприємства, правилами спілкування з клієнтами та колегами, умовами праці, а також прискорити адаптацію у колективі. Найближчим часом Довідник буде використовуватись у кожному відділенні поштового зв’язку Харківської області.

 

Підбиваючи підсумки семінару, заступник директора Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Зорченко Наталія Володимирівна підкреслила важливість ефективної та злагодженої роботи кадрових служб усіх виробничих підрозділів підприємства, їх роль у якісному підборі персоналу, його наймі, адаптації та формуванні корпоративної культури, а також відзначила кращих кадровиків сертифікатами у відповідних номінаціях.