«Нехай земля квітує всюди – природу збережемо, люди!!!»

День довкілля відзначається у нашій державі з 1998 року згідно Указу Президента України «Про День довкілля». Третьої суботи квітня мільйони українців проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

 

У цьому році День довкілля припав на 18 квітня до якого по вже започаткованій традиції долучилась й Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта». Працівники об’єднавши зусилля наводили лад у робочих приміщеннях, кабінетах та на прибудинкових територіях. Учасники заходу приймали участь у впорядкуванні газонів, висадженні дерев та кущів, загалом було прибрано 4,1 га території, знищено близько 10 сміттєзвалищ та висаджено понад 150 зелених культур.

 

Надихнувшись гарним прикладом працівників дирекції до участі у дні довкілля долучились всі структурні підрозділи Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта», які приділили увагу стану поштових відділень як в середині так і навколо, а саме: прибиранню біля поштових відділень, оформленню прибудинкових територій та квітників, висадженню заздалегідь продуманих композицій багаторічних квітів, які своїм цвітінням змінюватимуть одне одного зважаючи на плинність сезону, а також як звичайних так і фруктових дерев.

 

Проведений День довкілля виявився досить плідним, згуртувавши колектив всі добре попрацювали, та подали гарний приклад для наслідування поряд розташованим підприємствам.