Незвичайний марафон Вінницької обласної пересувної філателістичної виставки присвяченої 100-річчю Української марки продовжив свою подорож перемістившись у м. Тульчин

Днями унікальна пересувна філателістична виставка присвячена 100-річчю Української марки представила свої експозиції у м. Тульчин та з нетерпінням чекає на свої поціновувачів. На даній виставці представлено 10 експозицій, які ваблять око відвідувачів своїм різноманіттям та оригінальністю. Адже мало хто знає, що починаючи з 1918 року в Україні було випущено досить велику кількість марок з різноманітною символікою.

 

Філателісти-організатори продовжують її удосконалювати та урізноманітнювати. Спеціально до даного відкриття вони підготували спеціальні клубні конверти та штемпель, які служитимуть відвідувачам чудовим сувеніром на згадку про цю подію.

 

Виставка стартувала у смт Вороновиці і буде курсувати містечками Вінниччини протягом 4 років, адже ювілей, до якого вона приурочена, відбудеться у 2018 році. Але завзяті філателісти співпрацюючи рука об руку з ВД УДППЗ «Укрпошта» вирішили не чекати цієї пам’ятної дати і створили унікальну довготривалу виставку, завдяки якій молодь та місцеві жителі познайомляться поближче з марками, конвертами та філателією в цілому. Наразі головним завданням виставки являється популяризація саме української марки, її історія та значення як невід’ємного атрибуту держави.