Ні року без ювілею!

DSC03211

У щедру на сонечко та квіти пору, 21 червня, відсвяткувала свій 70-річний ювілей чарівна жінка, енергійна й наполеглива поштовичка, листоноша ВПЗ № 14 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» – Дієс Ніна Григорівна.

 

Понад 40 років тому наша іменинниця прийшла працювати на пошту листоношею, та по справжньому прикипіла до роботи душею, що не встигла озирнутись, як сплинув час, а з ним і більша частина життя на улюбленій роботі. Минулого року колектив Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та профспілковий комітет вже вітав Ніну Григорівну з ювілеєм, але професійним – 40 річним стажем роботи на пошті. За роки роботи лише одного разу змінила робоче місце з ВПЗ № 29, яке попало під реорганізацію, перейшла працювати на ВПЗ № 14 де працює і до тепер. На своїй доставній дільниці споживачі свою Ніну цінують, адже вона добре знає вподобання кожного мешканця у виборі періодичних видань та асортименті товарів. В колективі її люблять та поважають, не соромляться питати порад та цікавляться секретами успіху, бо з нею легко можна знайти спільну мову, дізнавшись для себе багато цікавого та корисного.

 

Відраду та сили для подальшої праці знаходить на улюбленій дачі, де має багато фруктових дерев, всіляких овочів та здається все існуюче в природі різноманіття квітів.

 

Цього сонячного дня, завітавши на гостину, директор Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Хоменко звернувся зі словами привітання до шанованої колеги, зазначивши, що не аби як приємно вітати колегу повну сили та бажання працювати з такою датою.

 

Присутньою на цьому святі була голова профспілкового комітету Тамара Мартинова, яка зі словами побажань вручила іменинниці подарунок.

 

Шановна Ніно Григорівно! Прийміть будь ласка від всього багатотисячного колективу Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» щирі вітання з ювілеєм! Бажаємо Вам великого і неосяжного щастя, міцного здоров’я, любові та поваги близьких і друзів. Нехай мир і благополуччя будуть завжди поряд з Вами, а новини які приходять в Ваш дім будуть лише добрими та радісними.