Нова акція – і знову успішна!

s4

Не дарма кажуть, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Дружба, започаткована у новорічні та різдвяні свята між сумськими поштовиками і воїнами 27 реактивної артилерійської бригади, продовжується. Тоді в зону АТО були передані від поштовиків і дітей Сумщини, за підтримки спонсорів і волонтерів, новорічні листівки, подарунки, періодичні видання.

 
s1

Ці зустрічі запам’яталися всім: поштовикам тим, що познайомились з справжніми захисниками України, а солдатам – що відчули увагу до себе і тепло наших сердець. Тож ми вирішили на цьому не зупинятись і одразу оголосили нову акцію до Дня Святого Валентина «Зігрій серця захисників України своєю любов’ю!». У відділеннях поштового зв’язку області всі бажаючі могли придбати «валентинку» з маркованим конвертом і підписати її солдатам. Крім того, у кожному відділенні були встановлені спеціальні скриньки для солодких «валентинок».

 

Результати акції перевершили всі наші сподівання! Надійшло майже 400 конвертів з «валентинками», більше сотні «валентинок», виготовлених вручну школярами сумщини і до 200 ящиків із солодощами!!! Участь в акції взяли небайдужі жителі сумщини, традиційно активними «спонсорами» виступили поштовики, ну і звичайно школярі – крім валентинок ручної роботи, вони надсилали і солодощі. Подарунки для воїнів АТО надійшли більш ніж з 80 населених пунктів області.

 
s3

Учні шкіл с.Ведмеже Роменського району та м.Ромни, с.Михайлівка Лебединського, с.Ульянівка, Луциківка та м.Ворожба Білопільського району своїми руками виготовили чудові «валентинки», поробки і обереги, які особливо приємно отримати бійцям, адже разом з ними ми вручили і частинки сердець маленьких мешканців сумщини.

 
s2

Серед солодких «валентинок» найбільше було цукерок, печива, пряників, шоколаду, халви, а також – домашнє варення і мед, згущене молоко, цукор, яблука, горіхи і навіть домашні пиріжки. Були і інші гостинці, дуже потрібні солдатам – крупи, макаронні вироби, олія, рибні та м’ясні консерви. Не обійшлося і без шкарпеток, теплих шарфів ручної роботи, запальничок тощо.

 

Працівники дирекції впорядкували подарунки і 12 лютого кур’єр Олег Лисиненко та поштарочки, оператори міських ВПЗ Олена Олюх і Оксана Волкова, вручили їх воїнам 27 реактивної артилерійської бригади. Солдати Віктор Кузьменко, Роман Курочкін, Михайло Віхтенко, Анатолій Усатих, Олександр Кравченко і офіцер від управління частини Власенко Рустам від імені всіх бійців бригади отримали посилки з подарунками і близько 500 «валентинок». Найбільше бійцям сподобалось спілкування з Оксаною і Оленою – адже напередодні Дня Святого Валентина кожному приємно отримати «валентинку» з рук симпатичної дівчини!

 

Як завжди, приємні емоції переповняють і поштовиків, і солдатів! Тож спинятися на цьому не будемо – продовжимо дружбу з бійцями 27 реактивної артилерійської бригади, а ще плануємо через військкомат встановити контакти з іншими підрозділами, що знаходяться в зоні АТО. Тож у подальшому всі наші послання і подарунки будуть отримувати і наші земляки з інших військових частин.