Нове відділення поштового зв’язку у м.Ладижин

IMG_1182

 

У січні відновило свою роботу відділення поштового зв’язку міста Ладижин у мікрорайоні «Старе місто». Всього у населеному пункті проживає близько 23000 населення, яке до цього моменту обслуговувало лише одне відділення поштового зв’язку. При цьому варто врахувати, що місто стрімко розвивається.

 

Відкриття відділення стало приємною несподіванкою не лише для мешканців міста, але і для поштовиків. Адже допомогла з відкриттям відділення міська влада міста Лажижин. З допомогою міського голови та депутатів міської ради у старому приміщенні вдалось провести ряд внутрішніх та зовнішніх робіт: оновлено фасад приміщення, внутрішні стіни, стелю та підлогу, замінено вікна та двері, а також встановлено нову систему опалення. Також відділення оснащене новими меблями та сучасним комп’ютерним обладнанням. Завдяки продуктивній роботі створені прекрасні умови праці для працівників пошти та комфортні умови обслуговування жителів міста.

 
IMG_1210

Відділення обслуговуватиме понад 7500 мешканців району, переважно, молодих родин, а також задовольнятиме потреби місцевих підприємств, що значно розвантажить роботу центрального відділення поштового зв’язку.

 

Обслуговуватимуть мешканців району четверо листонош, а послуги оператора буде надавати безпосередньо начальник відділення – Галина Пилипчак. ВПЗ матиме чотри доставні дільниці, загальною протяжністю 39,5 км. А оскільки напередодні Новорічних та Різдвяних свят Вінничина отримала від Генеральної дирекції партію нових велосипедів, то чотири із них і отримають листоноші нового відділення зв’язку у Ладижині.

 

У відкритті нового відділення взяли участь міський голова міста Ладижин Коломєйцев Валерій Іванович, перший заступник директора Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Корнєєв Ігор Юлійович та начальник Центру поштового зв’язку № 5 міста Гайсин Буновська Любов Миколаївна.

 

Начальник ЦПЗ № 5 Гайсин, Любов Миколаївна, зазначає: «Відкриття нового відділення чекало багато людей і не лише мешканці старої частини міста, а й поштовики. Відкриття відділень за підтримкою міської ради є гарним прикладом для подальшої взаємодії з органами влади. Адже держава не повинна лишатись осторонь в таких важливих та стратегічних питаннях, як розвиток поштової мережі».

 

У новому відділенні мешканці району можуть скористатися всіма необхідними послугами, що надає Укрпошта: приймання письмової кореспонденції, переказів, відправлень з оголошеною цінністю, виплата пенсій та грошових допомог, оформлення передплати, поповнення рахунків мобільних операторів, а також приймання всіх видів платежів, за вигідними тарифами національного оператора.