Новенькі велосипеди для листонош Шепетівки

32

У п`ятницю 23 жовтня генеральний директор ТОВ «Торговий дім «Шепетівський цукор» Микола Агарков вручив листоношам ЦПЗ №3 Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» 29 нових велосипедів.

 

У час швидкого розвитку новітніх технологій та Інтернету робота листонош все ж залишається особливою й, погодьтеся, – поза конкуренцією. Лише на перший погляд їхні функції вичерпуються доставкою листів і газет. Для багатьох поштар – посередник між «світом і самотністю», друг, з яким можна поспілкуватися, нехай хвилинку, але майже щодня. Від нього дізнаються новини, йому довіряють особисті переживання.

 

Бути листоношею – важка праця. Села є великі, деякі протяжністю більше 10 км. І ці відстані працівникам пошти доводиться долати пішки, з важкою сумкою на плечі добиратися з одного села в інше.

 

Вручаючи велосипеди на головній площі Шепетівки, Микола Агарков насамперед щиро подякував листоношам за сумлінну працю. Він сподівається, що отримані велосипеди допоможуть у роботі сільського поштаря. Також Микола Миколайович запевнив, що і надалі буде активно допомагати Шепетівському відділенню поштового зв`язку, а саме виділить кошти у сумі 45000 грн. на ремонт приміщення пошти, яке розташоване на території цукрового заводу.

 

Працівники пошти вдячні за підтримку і налаштовані на плідну роботу.