Новий формат роботи відділень поштового зв’язку

Ритм життя прискорюється. Воно вимагає від нас безперервних змін та вдосконалення. Саме шляхом вдосконалення пішло УДППЗ «Укрпошта» при відкритті острівного відділення у ТРК «Поділля Сіті» у місті Вінниця.

 

Даний об’єкт поштового зв’язку розпочав свою роботу 9 жовтня 2014 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти і є першим у такому форматі по Україні. Щоденно послугами Укрпошти в міні-відділенні користуються близько 100 споживачів, що приносять 265000 грн. надходжень щомісяця, які поступово зростають. Клієнти мають можливість: здійснити комунальні платежі, відправити пошту та посилки, купити та передплатити періодичні видання, замовити квитки та кур’єрську доставку та ще багато іншого.

 

Такий тип відділення надає ширші можливості як для самого відділення, так і для клієнтів. Споживач має доступ до послуг Укрпошти у місці, яке він відвідує повсякчас, не втрачаючи жодної зайвої хвилини, варто врахувати також, що міні-відділення працює з 10 до 21 години без вихідних і без перерви. В свою чергу Укрпошта розширює клієнтську базу та виходить на нові території, змінює свою позицію, викорінює уявлення людей про Укрпошту, як застарілу структуру. Робить пошту більш конкурентоздатною та наближеною до споживача. Поштове відділення такого зразку викликає більшу зацікавленість у потенційного клієнта, ніж інші, типові відділення. Даний тип наближається до європейських зразків, як і за зовнішнім виглядом, так і за рівнем обслуговування. Острівне відділення у торговому центрі «Поділля Сіті» має переваги не лише в плані зручності та ефективності використання часу, а й в плані переходу на новий рівень надання послуг – робота з думкою про клієнта.

 

Варто відзначити сучасність відділення, адже воно оснащене новою технікою та монітором, який привертає увагу клієнта рекламою поштових послуг, робить його більш естетичним і привабливим для клієнта, дозволяє підвищити якість та швидкість обслуговування.

 

Міні-відділення дозволило розширити мережу, освоїти новий район міста, збільшити кількість клієнтів, з’явитись Укрпошті там, де її чекали, адже у нещодавно забудованому, але добре розвиненому районі Поділля вже давно не вистачало об’єкта поштового зв’язку. Тому «острівець Укрпошти» вирішив проблемне питання для жителів району.

 

Після 4 місяців роботи можемо впевнено сказати, що дане відділення стало одним з кращих в області і має значні перспективи розвитку.

 

Мешканці мікрорайону Поділля висловлюють свою вдячність за відкриття такого міні-відділення, яке виконує всі найважливіші операції.