Новий Рік – веселе свято

Ще зовсім трішки залишилося до одного з найулюбленіших свят в році — Нового року! Це яскраве й веселе свято, яке починає відлік наступного року, люблять і дорослі, і діти.

 

Цього року Укрпошта для своїх споживачів випустила нові новорічні набори «Лист Діда Мороза», новорічні художні марковані конверти, а також від сьогодні вводиться в обіг та вважається дійсним для оплати послуг поштового зв’язку поштовий блок № 131 «Щедра Україна. Зима», який складається з чотирьох марок.

 

Крім цього, у відділеннях поштового зв»язку можна замовити унікальний подарунок «Власна марка» – це ексклюзивні поштові марки, на купонах до яких може бути надруковане особисте фото, фото Ваших рідних чи близьких, логотип або товарний знак фірми – з доставкою кур»єром за вказаною адресою.

 

У рамках акції «Пошта Діда Мороза» в Тернопільській дирекції у відділенні поштового зв»язку Тернопіль-1, за адресою вул. В.Чорновола, 4 створено Новорічну локацію Снігуроньки.

 

Снігуронька запрошує до себе в гості на святковий ярмарок усіх тернополян, де можна скористатися низкою святкових послуг, а це і:
–новорічні набори та листівки;
– набори для посткроссінгу;
– філателістична продукція (в асортименті якої – тематичні набори погашених поштових марок «Юний філателіст»;
– та чимало інших цікавинок.

 

З 19 грудня і аж до 31 грудня 2014р., в рамках новорічної акції, випущено спеціальний штемпель «Пошта Діда Мороза», який можна буде проставити на придбаній новорічній листівці чи конверті, та відправити з привітанням своїм рідним та близьким!

 

Перше урочисте спеціальне погашення художніх маркованих новорічних конвертів, виконали директор ТД УДППЗ «Укрпошта» Василь Іванович Юрчишин Снігуронька.

 

Так уже склалось у нашому житті, що не завжди в нас є можливість часто бачитися зі своїми родичами, друзями, знайомими. Особливо ми починаємо шкодувати та згадувати про це, коли приходить час свят. Ось тоді ми відразу хочемо якось нагадати про себе та зробити їм хоч щось приємне. А зробити це дуже просто: достатньо відправити листівку – привітанням з Новим роком та з Різдвом Христовим!

 

Подаруйте радість своїм друзям, колегам, малечі яскравим листом та штемпелем від казкового та чарівного – Діда Мороза!