Новорічне диво Дніпровського поштамту

11 12 13 DSC_3657 (1) DSC_3751 (2) DSC_3866 DSC_3939 (1) DSC_3952

Наближається надзвичайна та найочікуваніша пора – Новорічні свята. Всі із нетерпінням чекають на казковий настрій та довгоочікувані подарунки.

 

28 грудня Дніпровський поштамт занурився в новорічну казку. Керівництво Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» разом з профспілковим комітетом поштовиків області організували приємний сюрприз для працівників та їхньої малечі. Вперше, на подвір’ї Поштамту засяяла різними чудернацькими вогниками жива красуня – ялинка.

 

Цього чудового вечора, повітря було переповнене новорічним дивом. Немов і справді усі присутні опинилися в гостях у Чарівної Солохи, на «Поштових Новорічних вечорницях». Гостей зустрічали дівчата в національних українських костюмах із справжнім самоваром та частували ласощами. На подвір’ї лунали новорічні пісні у виконанні народного гурту, працювали веселі атракціони для дітей та дорослих.

 

Кульмінацією свята стали вітальні слова з наступаючим Новим Роком від Святого Миколая. Поштові вечорниці продовжилися запальними співами і танцями, цікавими конкурсами та подарунками.

 

Наприкінці свята, гостей здивувало феєричне шоу, з традиційною назвою « Рік півня – вогняний рік! Буде щасливим і поштовик! »
Всі були у захваті від такого неочікуваного сюрпризу, панувала святкова атмосфера, «Поштові Новорічні вечорниці» залишила в серцях поштовиків лише світлі і позитивні спогади.