Новорічні дива для малечі Харківщини

?

Зима – пора дива новорічних та різдвяних свят, на яке очікують з нетерпіння всі – від малого до великого. Довкола святково прикрашені новорічні лісові красуні, міста сяють різдвяними вогниками, приємно турбують пошуки подарунків.

 

Але з особливим хвилюванням цих свят очікує малеча, в багатій дитячій уяві одразу вимальовуються новорічні розваги, веселі таночки навколо святково прикрашеної ялинки, Дід Мороз з купою подарунків…

 
12466196_919246131477453_8579346089103258856_o

Втілювати дитячі мрії в життя з ентузіазмом взялися поштовики Харківщини. 29 грудня у великій актовій залі Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» засяяла новорічна красуня для дітей співробітників. За лічені хвилини зала наповнилась дітьми у святкових карнавальних костюмах, малеча стала глядачами чарівної новорічної казки. До організації концерту для наших маленьких гостей залучили учнів Харківського ліцею мистецтв № 133, талановиті вихованці якого демонстрували запальні танці та вражали небаченими гімнастичними вправами. Поява ж головного новорічного героя, Діда Мороза, викликала ще більше захоплення. Діти з великим задоволенням водили хороводи навколо зеленої красуні, розповідали новорічні віршики, грали в імпровізовані сніжки та загадували свої найпотаємніші бажання на руках у Діда Мороза. Кожен учасник новорічного свята отримав сувенір і подарунок від профспілки та адміністрації Харківської дирекції.

 
????????????????????????????????????

«Цього року свято було проведено тільки для дітей співробітників «Укрпошти», які проживають у Харкові та прилеглих районах. Ми переконались, що це дійсно потрібно, і тому з наступного року хочемо розширити «територію радості». Більше 2000 дітей з різних районів області, батьки яких працюють на нашому підприємстві, зможуть завітати до «поштової» новорічної ялинки та отримати подарунки особисто від Діда Мороза», – поділився планами директор Харківської дирекції Олег Мурашов.

 

В рамках заходу було підбито підсумки конкурсу дитячої творчості «Мої новорічні мрії», оголошеного профспілковим комітетом Харківської дирекції. Протягом майже двох місяців малеча працювала над своїми роботами. Незважаючи на те, що тематика малюнків переважно новорічна, деякі учасники конкурсу зобразили улюблених персонажів книг і мультфільмів.

 
?

– За кожне призове місце профспілка передбачила грошові призи, які, безумовно, порадують не тільки дітей, але і їхніх батьків, – наголосив голова профспілки Едуард Альперович.

 

На цьому новорічні дива не закінчились: 5 січня Харків відвідав поштовий новорічний чарівник на своєму «дідомобілі». Свято почалось із спецпогашення, в якому взяла участь малеча, Дід Мороз та очільник Харківської дирекції Олег Мурашов. Для дітей Харківщини Дід Мороз привіз від малечі з Сєвєродонецька побажання добра, любові та миру на всій планеті. В свою чергу маленькі харків’яни написали лист до Сум, куди з Харкова відправився «дідомобіль».