Обговорення перспектив розвитку та обмін досвідом

????????????????????????????????????

1 червня 2016 року директор Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Гулян Ваграм Генрихович з робочим візитом побував у Центрі поштового зв’язку №6 (м. Нікополь).

 

Вперше за існування нашого Центра поштового зв’язку відбулась розширена виробнича нарада з керівництвом Дирекції. В нараді взяли участь представники Центру та відділень поштового зв’язку, оператори і листоноші.

 

Керівництвом дирекції було запропоновано провести нараду в формі діалогу. Присутні захоплено обговорювали результати виконання планових показників, ділилися досвідом роботи за минулий місяць, ставили один одному питання та визначали основні напрямки подальшої співпраці для покращення результату. Всі без винятку учасники наради мали змогу задати питання директору та його заступникам і отримати вичерпні відповіді.

 

Основний акцент було зроблено на досягненні позитивного фінансового результату діяльності Центру, виконання планових показників та покращенні якості обслуговування споживачів.

 

Кожен з присутніх мав змогу внести свої пропозиції щодо розвитку підрозділу. Приємно констатувати той факт, що всі питання на нараді вдалося обговорити коректно і зважено, адже наше спільне завдання – забезпечити своєчасне та якісне обслуговування споживачів. Для нас ця зустріч принесла безцінний досвід в проведенні виробничих нарад в подальшому.

 

Ваграм Генрихович відмітив, що в умовах постійно зростаючої конкуренції всім потрібно сумлінно виконувати свої обов’язки та працювати над покращенням обслуговування клієнтів. Наголосив на розширенні співпраці з юридичними особами, залученні споживачів до користування фінансовими послугами, кур’єрською доставкою та іншими сервісами.

 

Підсумовуючи засідання, були визначені пріоритетні завдання розвитку нашого підрозділу. Ваграм Генрихович подякував за роботу та відмітив, що подібні зустрічі є надзвичайно корисними та ефективними в процесі налагодження роботи команди всієї Дирекції. Також директор побажав колективу подальших успіхів та ефективної роботи, бо саме це є запорукою нових звершень. А ми в свою чергу готові показати більш високий потенціал і якісну роботу.