Обговорення рішення ради директорів УДППЗ «Укрпошта»

DSC08980

Спекотного літнього дня, 10 червня, під головуванням директора Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Миколи Хоменка, відбулася нарада за участю начальників та інструкторів структурних підрозділів Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Присутніми на якій також були заступники директора за напрямкам, головний бухгалтер, голова комітету Полтавської обласної організації профспілки працівників поштового зв’язку та начальники відділів і служб.

 

Дата та час зустрічі обрані не випадково, адже вони заздалегідь були обумовлені рішенням ради директорів УДППЗ «Укрпошта» в ГНЦ «Зелена Буча» 26 травня 2015 року.

 

Розпочав нараду директор ПД УДППЗ «Укрпошта» М.В. Хоменко з підсумків роботи дирекції за І квартал 2015 року, в ході розмови наголошувалось на необхідності покращення виконання планових показників та забезпеченні виконання фінансового плану, підвищенні рівня платоспроможності шляхом оптимізації управління фінансовими ресурсами та скорочення термінів дебіторської заборгованості, акцентувалась увага присутніх на важливості інформації що йдеться в ухвалі Ради директорів УДППЗ «Укрпошта», а саме необхідності:

 
DSC08973

– вжиття попереджувально-профілактичних заходів щодо проведення антитерористичного захисту об’єктів поштового зв’язку;
– підвищення якості обслуговування користувачів поштових послуг, звернувши особливу увагу на недопущення випадків грубості, хамства та нетактовної поведінки працівників відділень поштового зв’язку під час надання послуг;
– підвищення ефективності виробництва, нарощування виробничого потенціалу та його технічного оновлення, недопущення зниження обсягів виконання робіт і надання послуг, підвищення їх якості
– підвищення активності подання інформаційних матеріалів до газети «Поштовий Вісник» та підтримання належного рівня інформування населення про діяльність підприємства через обласні, районні ЗМІ та соціальні мережі;
– та інше.

 

Окремим пунктом доведено завдання та цілі поставлені Генеральною дирекцією УДППЗ «Укрпошта», що зазначені в ухвалі, заступникам директора за напрямками та начальникам відповідних відділів з акцентом на постійному контролі за їх виконанням.

 

Користуючись нагодою, – зустріччю з усіма начальниками ЦПЗ та ЦВПЗ на порядку денному були розглянуті нагальні питання, що стосуються виконання планових показників по тих чи інших послугах районними відділеннями поштового зв’язку. З зауваженнями та пропозиціями звернулись до присутніх начальники: відділу організації роздрібної мережі, відділу розповсюдження періодичних видань, відділу взаємодії з корпоративними клієнтами, відділу продажу фінансових послуг та відділу продажу товарів.

 

Другою частиною цього плідного робочого дня стала виробнича нарада з інструкторами дільниці контрольно-експлуатаційних питань. На попередньо зазначеній нараді розглядались не менш важливі питання, а саме:

 

– аналіз роботи за квітень-травень 2015 року та задані завдання на подальшу роботу;
– особливості перевірки торгівельної діяльності;
– якість проведення прийому-передачі ВПЗ;
– стан збереження грошової готівки та інших цінностей;
– проблеми, що виникають при складанні актів ревізій та шляхи їх вирішення;
– належне оформлення актів документальних ревізій.

 

Не менш вагомою особливістю таких нарад, в порівнянні з вирішенням нагальних питань та постановкою задач на майбутнє, є можливість поспілкуватися та обмінятись досвідом більш досвідчених колег з новими працівниками та поділитись секретами успіху продажу послуг чи виконання планів.

 

Підсумовуючи нараду, Микола Хоменко наголосив: “Лише спільними зусиллями ми досягнемо ефективного розвитку дирекції та виконання всіх поставлених задач. Головна запорука нашого успіху – це командна робота, згуртованість колективу однодумців”.