Обмінюй посилки на подарунки!

З 1 березня до 30 квітня 2018 року відправляй посилки Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт, Укрпошта SmartBox та автоматично бери участь у розіграші цінних подарунків.
 
Щотижня даруємо сертифікати на шопінг та еко-сумки. Головний приз акції — сертифікат на подорож для двох*. Переможців визначаємо за допомогою сервісу Random.org.
 

 
Детальні умови акції:
 
Акція триває з 01.03.2018 до 30.04.2018 року.
 
Щотижня розігруємо подарункові сертифікати на шопінг (номінали: 200, 500, 1000 грн) та еко-сумки. Головний приз — сертифікат на подорож для двох* — розіграємо 10 травня 2018 року.
 
Перелік учасників акції формується автоматично на основі даних, які надходять у внутрішню систему обліку відправлень Укрпошти. Учасниками акції можуть бути лише фізичні особи. Співробітники ПАТ «Укрпошта» брати участь у розіграші подарунків не можуть.
 
Учасником щотижневого розіграшу подарунків стає кожен, хто протягом тижня (з понеділка до неділі) відправив посилку Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт, Укрпошта SmartBox в одному з 2500 автоматизованих відділень Укрпошти або оформив відправлення посилки в особистому кабінеті на сайті. Розіграш проводиться щопонеділка.
 
Учасником розіграшу сертифікату на подорож для двох* стає кожен, хто з 01.03.2018 до 30.04.2018 року відправив посилку Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт, Укрпошта SmartBox в одному з 2500 автоматизованих відділень Укрпошти або оформив відправлення посилки в особистому кабінеті на сайті.
 
Відправники, які оформлюють відправлення у відділенні, повинні залишити оператору номер мобільного телефону для інформування про виграш. Відправники, які виграють сертифікати на шопінг та еко-сумки, отримають SMS-повідомлення про виграш та можливу дату забору подарунка з відділення, в якому було здійснено відправлення. Інформація про результати проведення розіграшу сертифікату на подорож для двох* буде опублікована на сайті Укрпошти та на офіційній сторінці компанії у соціальній мережі Facebook.
 
*Під подорожжю на двох слід розуміти подарунковий сертифікат на туристичну подорож номіналом 10 000.00 грн, спонсором якої є страхова компанія «Арсенал страхування». У випадку, якщо вартість обраної подорожі є більшою за суму подарункового сертифіката, різницю сплачує переможець. Сума подарункового сертифіката не може бути виплачена в грошовому еквіваленті.
 
Акція триває з 01.03.2018 до 30.04.2018 року на всій території України, крім АР Крим і тимчасово окупованих територій.