Одеса справляє «іменини»…

o1

Одеса завжди любила свята та фестивалі, а День народження міста був завжди святом із свят для серця одесита. Тому, що в Одесі є найкрасивіший у світі Оперний театр, унікальні Потьомкінські сходи … Тому що в Одесі жили і творили, робили відкриття, сприяли славі міста Дерибас і Маразлі, Мечников і Менделєєв, Бабель та Утьосов, сотні інших визначних і талановитих людей. Словом, Одеса завжди любима, а в день свята особливо.

 

Цього року до Дня міста приєдналася ще одна цікава дата – 600- річчя з часу першої писемної згадки про прабатьків Одеси (порт Качибей). Значимість заходу підкреслюється тим, що ця дата включена постановою Верховної Ради в перелік ювілейних дат 2015 року. Програма святкування хоч і скромніша, ніж у попередні роки, містить чимало цікавих заходів. У їх числі презентація Власної марка «Одесі-600» і спеціальне гасіння штемпелем, випущеним Укрпоштою, до цієї дати.

 
o2

Церемонія спецпогашення проходила в одеському Будинку зв’язку. З вітальними словами до присутніх звернулись начальник Управління морегосподарського комплексу транспорту та зв’язку Одеської облдержадміністрації Олександр Ілько, директор Одеської дирекції Укрпошти Денис Петров, доктор історичних наук, професор Тарас Гончарук, краєзнавець Тарас Максим’юк, координатор громадської організації “Одесі-600″ Валерій Ліверинов, член національної спілки художників України, автор емблеми «Одесі – 600» Анатолій Кравченко.

 

Денис Петров привітав земляків зі святом і зазначив, що Одеса завжди уважно ставилася до своєї історії. Тому одесити із цілеспрямованою періодичністю встановлюють пам’ятники літературним та історичним персонажам, яскравим подіям, видатним одеситам. Не стоїть осторонь від цього і Укрпошта, яка присвячує їм поштові випуски. Цьогорічне спец погашення стане ще однією сторінкою в історичному літописі Одеси.

 

Право зробити перші відбитки штемпеля було надано Денису Петрову, Олександру Ільку та Валерію Ліверинову.

 

У цей день вся поштова кореспонденція відправлялася з пошти зі штемпелем “Одесі-600».