Одеса залучилася до Глобальної системи моніторингу у мережі Укрпошти

DSC03884_

Сьогодні у цеху обробки пошти Одеської дирекції Укрпошти встановлено обладнання, що відслідковує проходження контрольних листів міжнародного поштового обміну.

 

Впродовж багатьох років Укрпошта має високу репутацію на міжнародній арені. Як Національний оператор поштового зв’язку, підприємство успішно виконує вимоги Всесвітнього поштового союзу (ВПС), зокрема ціль якості міжнародної поштової служби, яку ставить перед Україною Міжнародне бюро ВПС.

 

Укрпошта, як зазначив директор Одеської дирекції Укрпошти Денис Петров, в рамках реалізації рішень Всесвітнього поштового союзу Укрпошта почала розширювати «мережу» Глобальної системи моніторингу (ГСМ) у регіональних філіалах Укрпошти. Одеська пошта була другою після Києва, де встановили таке обладнання. Воно дозволить підвищить рівень якості пересилання пошти й обслуговування наших споживачів.

 

Глобальна система моніторингу діє за рахунок поєднання інформаційних технологій та людського ресурсу – незалежних отримувачів контрольних листів, що мешкають у найбільших містах України: Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Львові та Запоріжжі.

 

«Щороку Всесвітній поштовий союз, для кожної країни-учасниці Глобальної системи моніторингу встановлює індивідуальну ціль якості міжнародної поштової служби від 75 до 88%. Для України в 2015 р. встановлено показник 81%. За підсумками 9-х місяців п.р. Укрпошта виконала цей показник на 82,2 %, – відзначає керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – За умови втримання цього показника до кінця року, відповідно до положень Актів ВПС підприємство отримує винагороду – додаткові доходи. Це означає, що надходження від країн-членів ВПС при здійсненні взаєморозрахунків за міжнародний поштовий обмін збільшуються на 5%».

 

Нагадаємо, Укрпошта долучилася до системи моніторингу якості міжнародної поштової служби з 2007 р. Згодом у 2013 р. ВПС упровадив новий, економічно вигідніший проект «Глобальна система моніторингу». Укрпошта, як представник України у Всесвітньому поштовому союзі, також здійснила перехід до нової Глобальної системи моніторингу.

 

До кінця року обладнання ГСМ буде встановлене у Львівській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій дирекціях.