Одеська пошта на фестивальному майданчику

od2

Одеса – місто особливе. У нас саме синє море, найвеселіший народ … А тому гуляти – так гуляти … На минулому тижні в Одесі відкрився фестиваль фестивалів “Хочу в Одесу”. Його завдання – презентувати одеситам, а особливо – гостям міста, всі фестивалі, які відбуватимуться у нас протягом року.

 

Розпочався фестиваль святковою ходою по Приморському бульвару від Думської площі до пам’ятника Дюку де Рішельє. Серед учасників – клоуни з «Комедіада», переможці конкурсів краси, майже живі динозаври, середньовічні лицарі, українські козаки, персонажі казок і інші персонажі.

 
od1

Офіційне відкриття фестивалю відбулося на сцені біля пам’ятника Дюку де Рішельє. У церемонії його відкриття взяли участь і поштовики. До цієї важливої для міста події Укрпошта випустила «Власну марку». Її презентували заступники директора Одеської дирекції Укрпошти Сергій Ящук і Марія Панченко. Марка була погашена пам’ятним штемпелем. Спецпогашення пам’ятним штемпелем здійснили заступник Одеського міського голови Зінаїда Цвірінько, представники Укрпошти та голова міської депутатської комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму Олег Етнарович. Зінаїда Цвірінько підкреслила, що фестиваль «Хочу в Одесу» покликаний позиціонувати наше місто, як цікавий туристичний центр, щоб в Одесу приїжджало якомога більше туристів з різних регіонів України та з-за кордону. Цьому сприяє і Укрпошта.

 

А свято продовжило свою ходу. У Міському саду розпочався фестиваль одеської музики, на Грецькій площі – фестиваль молоді і спорту, а у парку Шевченка –середньовіковий ярмарок-фестиваль “Порохова вежа”, в морі стартував Парусний тиждень … Близько 50 фестивалів театральних, музичних, образотворчих, архітектурних, танцювальних, інтелектуальних … за чотири дні в Одесі!

 

Така яскрава подія привернула до Одеси тисячі гостей. Поштовики допомагали їм дізнатися про місто краще. На фестивалі була організована виїзна торгівля філателістичної продукцією, поштовими сувенірами. Одеса перетворилася на велику фестивальний майданчик, на якій свою нішу зайняла і одеська пошта.