Одеські поштовики разом з дипломатами слідують традиціям благодійності

Перші відвідувачі новорічного ВПЗ Почесний консул Республіки Кіпр в Одесі - пан Музальов Михайло Вікторович та Почесний консул Словацької Республіки в Одесі - пан Музальов Михайло Вікторович.

Перші відвідувачі новорічного ВПЗ Почесний консул Республіки Кіпр в Одесі – пан Музальов Михайло Вікторович та Почесний консул Словацької Республіки в Одесі – пан Музальов Михайло Вікторович

Чим менше часу залишається до Нового року, тим більше турбот у Святого Миколая та Діда Мороза. Важко уявити, як би вони самі справлялися зі своїми обов’язками без допомоги пошти. Ось і у одеських поштовиків добре серце. Вони охоче відгукнулися у дні роботи дипломатичної передноворічної ярмарки «Різдвяна зірка», що проходила під патронатом Міністерства закордонних справ України, допомогти дідусям відправити до свята подарунки, листівки рідним і близьким.

 

Два дні на Одеському морвокзалі, де проходив ярмарок, працювало виїзне відділення поштового зв’язку Одеської дирекції Укрпошти.

 

– У ярмарку взяли участь представники близько 25 дипломатичних місій – генеральних і почесних консульств, а також представники національних діаспор, культурних центрів, міської та обласної влади, бізнесмени та ін., – прокоментувала подію в.о. заступника директора Одеської дирекції Укрпошти Наталія Приходько. – Гостям ярмарку пропонували випробувати страви національних кухонь, придбати новорічні подарунки, сувеніри та ялинкові прикраси, у тому числі зроблені своїми руками. Розстаралися і одеські поштовики, пропонуючи відвідувачам великий вибір філателістичної продукції, випущеної Укрпоштою до новорічних свят. Так що торгівля йшла жваво …

 

Маленька Оленка пише листа Діду Морозу

Маленька Оленка пише листа Діду Морозу

Як і в минулі роки, повідомив представник МЗС України в Одесі, голова правління «Одеського дипломатичного клубу» Костянтин Ржепішевський, виручені від ярмарку кошти будуть спрямовані на придбання медичного обладнання Одеської обласної дитячої лікарні.
Одеські поштовики теж вірні традиціям благодійності готуються до благодійних новорічних дитячих ранків.

 

Адміністрація Одеської дирекції Укрпошти висловлює подяку організаторам ярмарки і особисто директору виставочної компанії «Экспо-юг-сервис» Беллі Ханамірян за сприяння в участі виставки.