Одесу Український Дід Мороз відвідає 28 грудня

111

Нещодавно, як і завжди перед Новим роком, у центрі будинку одеського Поштамту виросла зелена красуня. Для поштовиків це гарячий час. Зростають обсяги поштової кореспонденції, відбуваються всілякі новорічні акції для дітей та дорослих. І цього року Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з Благодійним фондом «Помічники Діда Мороза» запустило новорічний проект «Пошта Українського Діда Мороза».

 

Метою даного проекту є розвиток у молоді навичок написання листів, популяризація листування, бажання подарувати дітям віру у казку та дива, а також допомогти діткам, позбавленим батьківського піклування та дітям-інвалідам. Задля цього Одеська дирекція Укрпошти 18 грудня запрошує на новорічний ранок дітей спеціальної ЗОШ № 75. Для них підготовлена святкова програма за участю Святого Миколая. Проходить також акція «Напиши листа Святому Миколаю».

 

Український Дід Мороз 18 грудня відправляється у турне всіма обласними центрами України, у поштамтах яких відбуватимуться новорічні ялинки для дітлахів. Одесу Український дід Мороз відвідає 28 грудня. Дітей очікують сюрпризи, конкурси, театралізована вистава, а також спецпогашення новорічної Власної марки «Пошта Українського Діда Мороза» сувенірним штемпелем та календарним штемпелем одеського ВПЗ за участі Діда Мороза та дітей.

 

На всі листи до старого чарівника із зворотною адресою діти отримають відповіді. До речі, хто ще не встиг написати листа Діду Морозу, може заглянути в найближче відділення поштового зв’язку і придбати філателістичну продукцію, випущену Укрпоштою спеціально до новорічних свят, щоб всі діти мали можливість розповісти Діду Морозу про свої бажання. Мрії збуваються в тих, хто в них вірить. А Укрпошта допомагає дітям здійснити мрії.