Оновлене відділення поштового зв’язку

????????????????????????????????????

Маючи на меті забезпечити кременчан та гостей міста якісними послугами поштового зв’язку, створення сприятливих умов для споживачів і працівників, Укрпоштою зроблений ремонт приміщення ВПЗ, встановлені нові сучасні меблі.

 

На святі були присутні заступник голови Кременецької районної державної адміністрації В’ячеслав Онишкевич та голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський, директор Тернопільської дирекції Василь Юрчишин.

 
????????????????????????????????????

Завітали привітати поштовиків і партнери – керівники Ощадбанку, Управління Пенсійного фонду в Кременецькому районі, Укртелекому, головний редактор газети «Діалог». Також присутні були ветерани поштового зв’язку, мешканці та гості міста, працівники та колеги Центру поштового зв’язку №4,начальники центральних відділень з Шумського та Ланівецького районів.

 

Поштове відділення Кременець-3 охоплює та обслуговує майже 1200 будинків та понад 50 підприємств різних форм власності.

 

У відділенні працюють 11 листонош та 4 операторів, які щоденно надають близько 50 видів послуг – як універсальних, так і інших комерційних послуг.

 

Щомісяця в цьому відділенні приймається до пересилання понад 530 листів та бандеролей, 40 посилок, 250 переказів. У середньому за місяць доставляється майже 4700 одиниць письмової кореспонденції, 300 посилок, 250 переказів, понад 5000 примірників періодичних друкованих видань. На листонош чекають 700 пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги.

 
????????????????????????????????????

Урочиста частина традиційно розпочалася з перерізання стрічки, яку здійснили директор дирекції Василь Юрчишин, заступник голови Кременецької районної державної адміністрації В’ячеслав Онишкевич та голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський перед входом до ВПЗ. Після цього всі присутні були запрошені до відділення, де змогли оцінити якість роботи нового колективу при отриманні перших послуг.

 

За доброю українською традицією, отець Дмитро здійснив обряд освячення приміщення.

 

До усіх присутніх на церемонії новосілля виступили з привітальним словом гості дійства. В знак успішної роботи та доброго старту в оновленому відділенні, директор Тернопільської дирекції Василь Юрчишин, вручив цінний подарунок для колективу відділення, який було вручено начальнику ВПЗ Кременець-3 Марії Фурсик.

 

Одразу після відкриття, поштове відділення почало приймати відвідувачів.

 

Колектив ВПЗ Кременець-3 радо запрошує клієнтів і з радістю чекає на них!

 

Режим роботи відділення: понеділок-п»ятниця з 08.00 до 18.00 год., субота 08.00 до 14.00 год., без перерви на обід. Вихідний день – неділя.