ПАТ «Укрпошта» є учасником внутрішньодержавної платіжної системи «FLASHPAY» (далі –ВПС «FLASHPAY», платіжною організацією якої є ПАТ «Банк Фамільний», відповідно до договору №24/В від 17.11.2016 про участь у ВПС «FLASHPAY».

• Послуги, які надає система переказу коштів
ПАТ «Укрпошта» як учасник ВПС «FLASHPAY» може надавати користувачам наступні види послуг з переказу коштів у національній валюті України:

1. Переказ готівки Платниками – фізичними особами та ФОП без відкриття рахунку на рахунки Постачальників для оплати товарів/робіт/послуг, а також для оплати обов’язкових платежів та зборів, на погашення кредитів, виданих банками, здійснення страхових платежів, благодійних внесків та таке інше:
– через каси;
– через програмно-технічні комплекси самообслуговування (далі – ПТКС).
2. Безготівкове перерахування Платниками – фізичними особами та ФОП коштів в національній валюті України на рахунки Постачальників для оплати товарів/робіт/послуг, а також для оплати обов’язкових платежів та зборів, на погашення кредитів, виданих банками, здійснення страхових платежів, благодійних внесків та таке інше.
• Порядок (умови) здійснення переказу коштів
Якщо платник має намір здійснити платіж у касі- переказ коштів платником здійснюється за допомогою документу на переказ коштів, наданого працівнику відділення поштового зв’язку.
Якщо платник має намір здійснити платіж через ПТКС/сайт – згідно інформації, зазначеної на екрані платіжного терміналу/сайту.
•Строки зарахування коштів
У ВПС «FLASHPAY» строки зарахування коштів визначаються умовами договорів з Постачальниками з додержанням вимог чинного законодавства.
• Види валют переказу коштів
Перекази у ВПС «FLASHPAY» здійснюються ПАТ «Укрпошта» виключно у національній валюті України – гривні.
• Вартість послуг з переказу коштів
Розмір комісії (вартість послуг з переказу коштів) за здійснення конкретної операції залежить від суми переказу. Платник може ознайомитись з такою інформацією до ініціювання переказу після заповнення всіх параметрів переказу.
• Найменування отримувачів коштів, на користь яких здійснюються перекази коштів та з якими укладені відповідні договори
Актуальний перелік отримувачів коштів, на користь яких будуть прийматись перекази коштів буде розміщено після впровадження послуги у ПАТ «Укрпошта».
• Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами системи переказу коштів
Всі суперечки, що виникають між учасниками та користувачами* ВПС «FLASHPAY», мають вирішуватись шляхом переговорів, а також в судовому порядку відповідно до законодавства України.
* – користувачами ВПС «FLASHPAY» є відправники та отримувачі переказів

Для вирішення питань, що виникають з приводу переказів, здійснених за допомогою платіжної системи «FLASHPAY», пропонуємо звертатися користувачам за телефоном (044) 257-20-14 та електронною адресою support@fbank.com.ua.

Контактна інформація платіжної організації ВПС «FLASHPAY»:
ПАТ «Банк «Фамільний»
Україна, м. Київ, 03039, Голосіївський проспект, будинок 26а
тел. +38 (044) 257-20-14,
е-mail: bank@fbank.com.ua

Контактна інформація ПАТ «Укрпошта» – учасника ВПС «FLASHPAY»
Україна, м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, будинок 22
тел. +38 (044) 278-79-69, 0800300545
е-mail: ukrposta@ukrposta.ua

На даний час в ПАТ «Укрпошта» проводиться налаштування програмного забезпечення для надання послуг користувачам в рамках участі у ВПС «FLASHPAY», після завершення якого сторінка сайту буде доповнена актуальним переліком послуг, їх вартості, порядку здійснення переказів, строків зарахування коштів отримувачам, пунктів приймання переказів, тощо.